Kategorie
Mikrovláknová utěrka 40x40 cm 250 g/m2
Mikrovláknová utěrka na auto, detailing, podlahu a jiné omyvatelné povrchy. Výhody: je ekologická vše dokonale čistí bez použití saponátů má dlouhou životnost nepoškozuje povrchy nepouští vlákna má vysokou savost a absorci nečistot lze prát odděleně v pračce při teplotě do 60°C bez aviváže složení 80% Polyester, 20% Polyamid ..
Autosol Croldino HandWash Paste mycí pasta na ruce 500 ml
Pasta na ruce čistí a chrání pokožku před oleji, mastnotou a mazivem. Biologicky odbouratelná a klinicky testovaná. Obsahuje speciální součásti pro péči o ruce. Ideální pro dílnu, domácí a průmyslové použití. ..
Mikrovláknová utěrka 50x60 cm 280 g/m2
Mikrovláknová utěrka na auto, detailing, podlahu a jiné omyvatelné povrchy. Výhody: je ekologická vše dokonale čistí bez použití saponátů má dlouhou životnost nepoškozuje povrchy nepouští vlákna má vysokou savost a absorci nečistot lze prát odděleně v pračce při teplotě do 60°C bez aviváže složení 80% Polyester, 20% Polyamid ..
Mikrovláknová utěrka 50x60 cm 380 g/m2
Mikrovláknová utěrka na auto, detailing, podlahu a jiné omyvatelné povrchy. Výhody: je ekologická vše dokonale čistí bez použití saponátů má dlouhou životnost nepoškozuje povrchy nepouští vlákna má vysokou savost a absorci nečistot lze prát odděleně v pračce při teplotě do 60°C bez aviváže složení 80% Polyester, 20% Polyamid ..
Čistič oken Chimigal Puly Glass 750ml
Koncentrovaný čistič s obsahem čpavku. ..
Ruční rozprašovač 0,5 l Epoca Heavy Duty
Ruční rozprašovač o velikosti 0,5 l Epoca HEAVY DUTY s vitonovým těsněním...
Autosol autošampón univerzální 500 ml
Silný, ale jemný šampón s čerstvou vůní vhodný pro všechny barvy, lakované / nelakované plasty, skleněné tabule, gumové těsnění a kovové komponenty (např. dekorativní chromované pásy). Je také vhodný pro plastové světlomety vyrobené z polykarbonátu a pro zadní světla z PMMA nebo perspex. ..
Ruční rozprašovač 1 l Epoca Heavy Duty
Ruční rozprašovač o velikosti 1 l Epoca HEAVY DUTY s vitonovým těsněním...
Pěnový čistič oken Chimigal Vetrox 400 ml
Pěna v spreji. Čistič skel na bázi amoniaku ve spreji. Odstraňuje hmyz a nečistoty silného charakteru. Pri aplikaci vytváří hustou pěnu, která neztéká! ..
-15%
Vikan Kartáč na interiéry automobilu
Vhodný pro čištění čalounění. Pracovní teplota do 100 °C. Typ kartáče: tvrdý. Rozměr: 70 x 290 x 30 mm. Délka vláken: 30 mm. ..
Kwazar postřikovač Mercury Super Pro+ 0,5 l  - dvojčinný
Ruční dvojčinný rozprašovač určený pro chemické látky díky osazení těsněním viton FPM...
Mléko na impregnaci Chimigal Plastylux 750ml
Velmi oblíbené mléko do interiérů, sloužící k čištění a zároveň i k impregnaci plastů. Parfemce - BUBBLE GUM - vůně žvýkaček. ..
Sada štětců na motor Vikan
Sada štětců ideální pro čištění motorového prostoru...
Interiérový detailingový štětec Vikan
Interiérový detailingový štětec, dokonale čistí všechny nedostupná místa...
Náhradní stěrka na okna s houbou
Náhradní stěrka na okna s hubou na násady 473952 a 473752...
Cartec Cherry Wash autošampón 1l
CARTEC CHERRY WASH vysoce koncentrovaný a hustý autošampón s bohatou pěnou pro detailing. Použití převážně jako ruční autošampón a mytí houbou kdy při neutrálním pH neodstraňuje již nanesené vosky. Přednosti: rychlý umytí snadná aplikace pH neutrální vysoká kvalita Určeno pro: běžné spotřebitele automyčky detailingová cetra autobazary pro co nejlepší vzhled nabízeného vozu ..
Sedmidílná sada štětců Vikan
Sedmidílná sada štětců...
Kartáč a škrabka Vikan 2v1
2v1 Kartáč na sníh a na druhé straně škrabka na led. ..
Autosol Screen Wash koncentrát do ostřikovače 250 ml
Vysoce koncentrovaný čisticí prostředek pro použití na oken a světel. Praktický dávkovací systém: pro křišťálově čistý výhled s použitím minimálního množství produktu. Rozptýlí do vozidla příjemnou vůni. Bezpečné použití na moderních plastových (polykarbonátových) světlometech. K dispozici v nejrůznějších vůních...
Autosol Soft Top Cleaner čistič střech kabrioletů 500 ml
AUTOSOL® Soft Top Cleaner jemně odstraňuje nečistoty, prach a jiná znečištění na všech textiliích kabrioletů. Produkt je zvláště vhodný jako předběžný krok k procesu impregnace. ..
Autosol čistící pasta na plasty Plastic Cleaner 75 ml
10krát koncentrovaná pasta pro všechny plastové povrchy. Výrobek zabraňuje lámavosti a šednutí. Osvěží starší plochy novým leskem. ..
Autosol víceúčelový čistič Multi Purpose Cleaner 500 ml
Univerzální čistič Multi Purpose Cleaner čistí plasty, lakované povrchy, čalounění, střešní obložení a dokonce i kůži. Účinně a jemně odstraňuje nečistoty, usazeniny, nikotin, otisky prstů a šmouhy z obuvi. Neobsahuje alkohol, je rozpustný ve vodě, má neutrální vůni a jeho použití je naprosto bezpečné. Neobsahuje uhlovodíky. ..
-15%
Vikan Kartáč ruční na čištění ráfků
Ruční kónický kartáč Vikan účinně vyčistí odolnou špínu z hliníkových ráfků. Kuželový design zabezpečuje důkladné vyčištění ráfků...
Autosol čistič skel extra silný 500 ml
Čistič skla AUTOSOL ® zajišťuje bezproblémové čištění a brilantní lesk na všech skleněných a zrcadlových plochách. Znečištěné, jako jsou stopy nikotinu, mastnoty a oleje, jsou rychle a efektivně eliminovány. ..
-10%
Kwazar postřikovač  Mercury Super 360 Pro+ - dvojčinný
Ruční dvojčinný rozprašovač 0,5 L určený pro chemické látky díky osazení těsněním viton FPM použitelný v náklonu s minimálním množství chemie díky závaží na přisávácí hadičce uvnitř nádobky...
Autosol čistič skvrn z plastových povrchů 250 ml
Jedinečná formule určená k odstranění tvrdých skvrn ze všech druhů plastů. Spojuje jemné čisticí částice s účinným výběrem povrchově aktivních látek a rozpouštědel. Vhodné na téměř všechny plasty, jako je PE, PE-HD / LD, PET, PVC a mnoho dalších. Odstraňuje těžké skvrny, jako jsou šmouhy obuvi, nikotin, zbytky znečištění ovzduší, sušené potraviny atd. Šetrně a snadno použitelné. Neobsahuje žádné toxické složky. ..
Opravná sada rozprašovače Epoca Delta Tec
Opravná sada s rozprašovače Epoca Delta Tec. Vitonová těsnění...
RUPES Leštící kotouč bílý Ultra Fine - 100 mm
RUPES Leštící kotouč bílý Ultra Fine je mimořádně měkký dokončovací leštící kotouč a je speciálně navržen pro práci s Rupes leštičkami. RUPES Leštící kotouč bílý Ultra Fine se používá jako 4. a zároveń poslední krok v Rupes BigFoot systému leštění a je navržen pro použití s Rupes leštící pastou Diamond Ultra Fine pro dosažení maximálně vysokého lesku lak. ..
RUPES Leštící kotouč modrý Coarse - 100 mm
Jedinečná velkobuněčná konstrukce modrého pěnového padu odvádí teplo a přitom si kotouč uchová své leštící schopnosti. Kmitání leštičky BigFoot uvolní sloučeniny z vnitřních buněk v padu a neustále se aplikuje vrstva pasty na pracovní plochu. Modrý Rupes pad je nejvhodnější s kombinací pasty ZEPHIR (9.BF180H) ..
RUPES Leštící kotouč zelený Medium - 100 mm
Střední pad z řady RUPES Bigfoot, zelený pad FOAM MEDIUM. Ideální ve spojení se zelenou pastou. Kulatý otvor padu pro odvod tepla při leštění ..
RUPES Leštící kotouč žlutý Fine - 100 mm
Žlutý pad Rupes Bigfoot pro leštičky LHR 21. Dlouhá životnost, otvor ve středu pro odvod tepla a naprosto ideální ve spojení s velmi oblíbenou pastou RUPES KERAMIK GLOS (žlutá). druhý nejjemnější PAD Rupes BigFoot pro opravu laku po hrubých padech nebo jako finální úprava laku. ..
RUPES Leštící kotouč šedý UHS Medium - 100 mm
NOVINKA firmy RUPES leštící a brousný pad UHS o průměru 100 mm. Ideální na broušení světlometů, malých nebo těžce dostupných míst karosérie automobilů. Delší životnost dvoukrokového padu perfekní ve spojení dvoukrokové pasty UHS.  Zapoměňte na použití více druhů padů, pad UHS nahradí všechny kroky.Kulatý otvor padu pro odvod tepla při broušení...
Autosol Air Born Rust Remover odstraňovač náletové rzi 500 ml
Vysoce koncentrovaný čistící prostředek, který účinně odstraní polétavou rez. Ta vzniká např. z vlakových a tramvajových brzd či v průmyslových zónách. Čistič rzi je absolutně bez zápachu. Doporučují přední výrobci automobilů. ..
Autosol Aluminium Polish pasta na čištění a leštění hliníku 75 ml
Speciální leštěnka s jemnými leštícími částicemi. Produkuje nejlepší výsledky čištění u všech typů eloxovaného hliníku. Vyvinut a testován ve spolupráci s firmou LSL Motorradtechnik v německém Krefeldu...
Autosol Insect Remover odstaňovač hmyzu 500 ml
EXTRA účinný pH neutrální odstraňovač hmyzu. Efekt fosforeskující barvy pro vizuální efekt. Pro detailing. Made in Germany. ..
Čistič motoru Cartec Engine Cleaner MV-40 1l
MV 40 je speciálně vyvinut pro čištění všech částí motorového prostoru. Odstraňuje zbytky oleje a mastnoty bez poškození laku. MV 40 je bez rozpouštědel. ..
-15%
Multifunkční malý kartáč Vikan
Multifunkční malý ruční kartáč s gumovým lemem. ..
Autosol Chain Lubrikant víceúčelový olej bez silikonu 400 ml
Řetězový sprej AUTOSOL® je speciální maziva pro všechny typy těžkých a rychlých jízdních a řídících řetězů. Vhodné pro cestovní a silniční motocykly. Výhody: vhodný pro O-kroužek  snížení hluku odolný vůči otěru chrání proti opotřebení odolný vůči zimě a teplu od cca. -10 ° C až cca. +140 ° C odpuzuje vodu ..
Autosol šampón s voskem Wash and Wax 500 ml
Dokonalý způsob, jak vyčistit a chránit vaše auto v jednom jednoduchém kroku. Přípravek AUTOSOL® Wash & Wax účinně odstraňuje prach a tvrdé nečistoty z povrchu a při stejné činnosti poskytuje ochranu a lesk. ..
Autosol Leather Stain Remover čistič kůže 250 ml
Odstraňovač skvrn z kůže je unikátní přípravek určený k odstraňování odolných skvrn z přírodní kůže, ze syntetické kůže a z vinylu. Tento čistič se skládá z jemných částeček, povrchově aktivních látek a rozpouštědel. ..
Stěrka na okna s houbou Vikan 20 cm
Stierka na okna s hubou pro rychlé odstránění hmyzu. Ideální pro použití na čerpacích stanicích. Délka násady 50 cm, šířka stěrky 20 cm...
Autosol Upholstery and Carpet Foam čistící pěna na koberce a potahy 300 ml
Čistič koberců, čalounění a textilu v interiéru vozidla a v domácnosti. Přípravek se snadno používá a je vysoce účinný. ..
Autosol Bike Cleaner čistič motocyklů ve spreji  500 ml
Autosol® Bike Cleaner je čistící prostředek na bázi vody, bez rozpouštědel, který bezpečně a snadno odstraňuje hmyz, brzdový prach, oleje a zbytky asfaltu z všech částí motocyklu. ..
Autosol Tire Shine lesk na pneu a pryž 250 ml
AUTOSOL® Tire Shine chrání a stará se o všechny typy pneumatik. Dává dlouhotrvající hluboký lesk a pneumatiky získávají čistý nový vzhled. ..
Autosol Tar and Stain Remover odstraňovač dehtu a asfaltu 300 ml
Odstraňovač dehtu a barviv AUTOSOL je specializovaný výrobek pro odstraňování dehtových a asfaltových skvrn, zbytků olejů, voskových a máchacích vrstev, nafty a jiných tvrdohlavých skvrn z barvy a plastu. Ideální pro obchodní účely a pro komerční aplikace. ..
Univerzální ruční kartáč s delší rukojetí Vikan
Multifunkční kartáč s prodlouženou rukojetí. Pro běžné použití. Pracovní teplota do 50 °C...
Autosol M1 Cleansing Polish leštící pasta na chromované plasty 75 ml
Vhodné pro všechny lesklé nebo matné pochromované plasty. Zvláštní oxidy alfa-hliníku zaručují minimální oděr při maximálním lešticím účinku. Čisticí prostředek M1 nejen čistí, ale také chrání povrch v jediném kroku. Vyvinuto ve spolupráci s přední německou společností pro galvanické plasty - BIA Kunststoff- und Galvanotechnik GmbH. ..
Autosol Acrylic Polish čistič plexiskla 75 ml
Speciální produkt, který odstraňuje škrábance z akrylových povrchů a plexi povrchů. ..
Zobrazuji 1 až 48 z 186 (celkem stran 4)
Souhlasím s odběrem novinek