Kategorie
Vysokotlaký čistič Kränzle Therm 895-1 - 195 bar BAZAR
Stroj je po kompletní GO. (nové kompletně přetěsněné čerpadlo, nové tlakové a sací ventilky, gufera, manžety, ložiska, naftový filtr a tryska, ). Stroj je ve výborné kondici. Stačí jen připojit vodu. K se stroji je 10 m tlaková hadice a pistole s nástavce a plochou tryskou. Profesionální vysokotlaký horkovodní / parní stroj s naftovým ohřevem na podvozku s navíjecím bubnem (20 m vysokotlaké hadice), optickou kontrolou plamene a digitálním termostatem v základní výbavě. S..
Wap DX 930 - 160 bar BAZAR
Stroj po generální opravě s plně funkčním ohřevem. Po výměně všech těsnění. Nové sací i tlakové ventily, ložiska motoru a nový olej. Stroj je možné vidět u nás v servisním středisku a je možno si ho zde i přezkoušet. Příslušenství v ceně: vysokotlaká hadice nástavec s tryskou vysokotlká pistole ..
Vysokotlaký čistič Kränzle Therm 895-1 - 195 bar BAZAR
Stroj je po kompletní GO. (nové kompletně přetěsněné čerpadlo, nové tlakové a sací ventilky, gufera, manžety, ložiska, naftový filtr a tryska, ). Stroj je ve výborné kondici. Stačí jen připojit vodu. K se stroji je nové příslušenství: 20 m tlaková hadice (žlutá pro lepší viditelnost)navíjecí bubennová pistole s nástavcem a plochou tryskou! Profesionální vysokotlaký horkovodní / parní stroj s naftovým ohřevem na podvozku s navíjecím bubnem (20 m vysokotlaké hadice), optickou kon..
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek