Kategorie
Vysokotlaký čistič Kränzle Therm 895-1 - 195 bar BAZAR
Stroj je po kompletní GO. (nové kompletně přetěsněné čerpadlo, nové tlakové a sací ventilky, gufera, manžety, ložiska, naftový filtr a tryska, ). Stroj je ve výborné kondici. Stačí jen připojit vodu. K se stroji je 10 m tlaková hadice a pistole s nástavce a plochou tryskou. Profesionální vysokotlaký horkovodní / parní stroj s naftovým ohřevem na podvozku s navíjecím bubnem (20 m vysokotlaké hadice), optickou kontrolou plamene a digitálním termostatem v základní výbavě. S..
NOVINKA
Vysokotlaký čistič Annovi Reverberi Blue Clean 1007 - 200 bar BAZAR
Stroj je po kompletní GO.Nové kompletně přetěsněné čerpadlo. Stroj je ve výborné kondici. Stačí jen připojit vodu. Ke stroji je 10 m tlaková hadice a pistole s nástavcem a plochou tryskou.Velice výkonný model AR Blue Clean 1007 na stabilním ocelovém podvozku o maximálním výkonu 200 barů určený pro firmy jako jsou autoservisy, automyčky, zahradnictví, prodejci bazénů, průmysl, mlékárny a pivovary. Ideální stroj například pro údržbu vozového parku malé pekárny nebo ovoce zeleniny (naši zákazn..
Wap DX 930 - 160 bar BAZAR
Stroj po generální opravě s plně funkčním ohřevem. Po výměně všech těsnění. Nové sací i tlakové ventily, ložiska motoru a nový olej. Stroj je možné vidět u nás v servisním středisku a je možno si ho zde i přezkoušet. Příslušenství v ceně: vysokotlaká hadice nástavec s tryskou vysokotlká pistole ..
Vysokotlaký čistič Kränzle Therm 895-1 - 195 bar BAZAR
Stroj je po kompletní GO. (nové kompletně přetěsněné čerpadlo, nové tlakové a sací ventilky, gufera, manžety, ložiska, naftový filtr a tryska, ). Stroj je ve výborné kondici. Stačí jen připojit vodu. K se stroji je nové příslušenství: 20 m tlaková hadice (žlutá pro lepší viditelnost)navíjecí bubennová pistole s nástavcem a plochou tryskou! Profesionální vysokotlaký horkovodní / parní stroj s naftovým ohřevem na podvozku s navíjecím bubnem (20 m vysokotlaké hadice), optickou kon..
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek