-5%
Nilfisk-ALTO Ergo 2000 Standard - pistole
Nilfisk-ALTO Ergo 2000 stříkací pistole - nový standard v ergonomii a optimálním užití Nová stříkací pistole Ergo 2000 nastavuje standardy v této oblasti snížení síly potřebné pro aktivaci pistole o 25% v porovnání s předešlým modelem a o 45% v porovnání s konkurencí snížení síly potřebné pro držení pistole o 26% v porovnání s předešlým modelem a o 55% v porovnání s konkurencí Tento vývoj řadí stříkací pistoli Ergo 2000 na přední místa na trhu. Stříkací pistole nabízí další kl..
-8%
Nilfisk-ALTO Ergo 2000 VarioPress - pistole
Nilfisk-ALTO VarioPress 2000 stříkací pistole - nový standard v ergonomii a optimálním užití Nová stříkací pistole VarioPress 2000 nastavuje standardy v této oblasti snížení síly potřebné pro aktivaci pistole o 25% v porovnání s předešlým modelem a o 45% v porovnání s konkurencí snížení síly potřebné pro držení pistole o 26% v porovnání s předešlým modelem a o 55% v porovnání s konkurencí Tento vývoj řadí stříkací pistoli VarioPress 2000 na přední místa na trhu. Stříkací pisto..
-8%
Nilfisk-ALTO Ergo 3000 - pistole s aretací
Nilfisk-ALTO Ergo 3000 stříkací pistole - nový standard v ergonomii a optimálním užití Nová stříkací pistole Ergo 3000 nastavuje standardy v této oblasti snížení síly potřebné pro aktivaci pistole o 25% v porovnání s předešlým modelem a o 45% v porovnání s konkurencí snížení síly potřebné pro držení pistole o 26% v porovnání s předešlým modelem a o 55% v porovnání s konkurencí Tento vývoj řadí stříkací pistoli Ergo 3000 na přední místa na trhu. Stříkací pistole nabízí další kl..
-8%
Nilfisk-ALTO Ergo 3000 VarioPress - pistole s aretací
Nilfisk-ALTO VarioPress 3000 stříkací pistole - nový standard v ergonomii a optimálním užití Nová stříkací pistole VarioPress 3000 nastavuje standardy v této oblasti snížení síly potřebné pro aktivaci pistole o 25% v porovnání s předešlým modelem a o 45% v porovnání s konkurencí snížení síly potřebné pro držení pistole o 26% v porovnání s předešlým modelem a o 55% v porovnání s konkurencí Tento vývoj řadí stříkací pistoli VarioPress 3000 na přední místa na trhu. Stříkací pisto..
-15%
Vikan Kartáč na interiéry automobilu
Vhodný pro čištění čalounění. Pracovní teplota do 100 °C. Typ kartáče: tvrdý. Rozměr: 70 x 290 x 30 mm. Délka vláken: 30 mm. ..
-10%
Kwazar postřikovač  Mercury Super 360 Pro+ - dvojčinný
Ruční dvojčinný rozprašovač 0,5 L určený pro chemické látky díky osazení těsněním viton FPM použitelný v náklonu s minimálním množství chemie díky závaží na přisávácí hadičce uvnitř nádobky...
-15%
Vikan Kartáč ruční na čištění ráfků
Ruční kónický kartáč Vikan účinně vyčistí odolnou špínu z hliníkových ráfků. Kuželový design zabezpečuje důkladné vyčištění ráfků...
-15%
Multifunkční malý kartáč Vikan
Multifunkční malý ruční kartáč s gumovým lemem. ..
-10%
Abrazivní pasta na ruce s lanolínem Chimigal Gelly-Bianco 5kg
Tekutý gel na čištění rukou, parfémovaný, ideální proti silné nečistotě. Formula na bázi glycerinu umožňuje časté umývání, ochranu a zamezení trhlin a zčervenání. Speciálně navržené pro mechaniky a údržbáře . ..
-15%
Stěrka Vikan na sklo a lak 35 cm
Tato stěrka je obzvláště vhodná pro odstraňování vody a vápenatých usazenin z laků a skel vozidel. Měkká guma je šetrá k lakům a sklům. Stěrku je možné našroubovat na prodlužovací nástavec a pohodlně stírat vodu například z kamiónů, nákladních vozidel autobusů apod. ..
-15%
Ergonomický ruční kartáč Vikan
Ergonomický ruční kartáč s ochranou gumou. ..
-10%
Ruční šampón Chimigal Shampoos E 12kg
Vysoce kvalitní ruční šampón s jablečnou vůní. Vhodný na osobní a užitkové automobily. ..
-15%
Vikan průtočný kartáč s gumovým okrajem
univerzální mycí kartáč poskytuje výborné čistící výsledky díky hustotě měkkých vláken. Gumové hrany chrání před poničením povrchu. Pracovní teplota do 50 °C. Typ kartáče: měkký. Rozměr: 135 x 260 x 100 mm. Délka vláken: 50 mm. ..
-15%
Velký průtočný kartáč Vikan
Velký průtočný kartáč na ráfky nákladních automobilů...
Čistič koberců KÄRCHER Puzzi 8/1 C
Vysoce výkonný a kompaktní čisticí stroj na textilie a čalounění pro profesionální použití s optimálními ergonomickými vlastnostmi a vynikajícími výsledky čištění. KÄRCHER Puzzi 8/1 C je vhodný zejména pro čištění čalounění a interiérů vozidel. Stroj KÄRCHER Puzzi 8/1 C pracuje na bázi extrakční činnosti, což znamená, že pod tlakem je na čištěnou plochu nastříkávána voda s čisticím přípravkem, která je následně i s nečistotami odsávána zpět do odpadní nádrže. Stroj disponuje odnímatelnou nádobou..
-10%
Zametací stroj Kränzle 2+2
13 648Kč 12 283Kč
Ruční zametací stroj se dvěmi postranními kartáči a dvěmi zametacími válci. Vybaven nádobou na nečistoty 40 l. Údaje o vybavení: ruční zametací stroj s dvojválcovým přehazovacím systémem pracovní šíře 800 mm záchytný koš a schránka z nárazuvzdorného ABS plastu extra velká kola opláštěná přírodní gumou pro optimální přenos síly záchytná nádoba o objemu 40 litrů nylonové pracovní a podávací kartáče vysoce odolné proti oděru regulovatelná výška podávacích kartáčů ..
-10%
Zametací stroj Kränzle 1+1
18 663Kč 16 797Kč
Ruční zametací stroj se dvěmi postranními kartáči a dvěmi zametacími válci. Vybaven nádobou na nečistoty 40 l. Údaje o vybavení: ruční zametací stroj s jednokartáčovým přehazovacím systémem pracovní šíře 670 mm záchytný koš a schránka z nárazuvzdorného ABS plastu velká kola opláštěná přírodní gumou pro optimální přenos síly záchytná nádoba o objemu 40 litrů nylonové pracovní a podávací kartáče vysoce odolné proti oděru regulovatelná výška podávacích kartáčů ce..
-8%
Vysokotlaký čistič Kränzle K 1152 TS T - 130 bar
Nový profesionální vysokotlaký studenovodní čistič na podvozku s rotační keramickou a vario tryskou v nerezu a navíjecím bubnem s 15 m hadicí v základní výbavě. S pracovním tlakem 130 Barů a průtokem 10 l/min je tento stroj ideálním domácím pomocníkem pro všestranné použití. Stroj je nově vybaven systémem Total-Stop pro okamžité vypnutí elektromotoru. Pro vysokotlaké stroje Kränzle hovoří ekologické aspekty, šetří vodou a elektrickou energií a to při maximálním pracovním tlaku a vyso..
-10%
Vysokotlaký čistič Kränzle K 2195 TS T - 180 bar
Profesionální vysokotlaký čisticí stroj na 230 V s pracovním tlakem 180 bar a množstvím vody 8 l/min. V základní výbavě je veškeré potřebné příslušenství, včetně rotační trysky a navíjecího bubnu. Stroj je vybaven systémem Total-Stop pro okamžité vypnutí elektromotoru. Pro vysokotlaké stroje Kränzle hovoří ekologické aspekty, šetří vodou a elektrickou energií a to při maximálním pracovním tlaku a vysokém čistícím účinku, který je zajištěn optimálním poměrem tlaku a průtočným množstvím v..
-10%
Vysokotlaký čistič Kränzle Quadro 799 TS T - 180 bar
Profesionální vysokotlaký studenovodní čistič na čtyřkolém podvozku s nádrží na vodu, plovákem, navíjecím bubnem, rotační tryskou a funkcní Total-Stop v základní výbavě. S pracovním tlakem 150 Barů je tento stroj vhodný např. na mytí vozů nebo pro průmyslové i domácí použití. Pro vysokotlaké stroje Kränzle hovoří ekologické aspekty, šetří vodou a elektrickou energií a to při maximálním pracovním tlaku a vysokém čistícím účinku, který je zajištěn optimálním poměrem tlaku a průtočným množs..
-10%
Bateriový podlahový mycí stroj Comac Vispa 35 BS
Bateriový kompaktní stroj COMAC Vispa 35 BS do menších nebo zastavěných ploch. O pojezd se starají rotující válcové kartáče. Revoluční ovládací rukojeť umožňuje mytí i rohů. Stroj je vybaven vestavěnou gelovou baterií a vestavěným nabíječem. Praktické rozložení stroje a vyjmutí baterie umožňuje přenos do patra. Snadná výměna baterie pro prodloužený dojezd. Výhody Rotační kartáče Unikátní systém rotačních kartáčů vhodný k dokonalému čištění silně zneči..
-7%
Vysokotlaký čistič Kränzle Therm 895-1+ 195 bar
Profesionální vysokotlaký horkovodní / parní stroj s naftovým ohřevem na podvozku s navíjecím bubnem (20 m vysokotlaké hadice), optickou kontrolou plamene a digitálním termostatem v základní výbavě. S pracovním tlakem 195 Barů a průtokem 895 l/hod je tento stroj vhodný pro všestranné průmyslové použití. Přístroje 895 a 1165 stejně jako nové přístroje therm C jsou vybaveny optickou kontrolou plamene. Nad spalovací komorou se nachází fotobuňka, která je spojena s centrální řídící elekt..
-10%
18 663Kč 16 797Kč
-10%
Zobrazuji 1 až 22 z 22 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek