GHIBLI vysavač na suché/mokré sání GHIBLI AS 400 IK HD (nerezový kontejner) – ideální pro autoservis, dílnu a k mycí lince

13 891  Cena bez DPH: 11 480 

Středně velký vysavač na suché / mokré sání vybaven robustní nádobou z nerezové oceli, nový kovový vozík se čtyřmi otočnými koly s velkým průměrem (100 mm) zajišťuje maximální pohyblivost na každém druhu povrchu. Ideální pro automobilový trh a mycí linky.

Katalogové číslo: 17401210001 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

⇓ AS 400 IK HD produktový list KE STAŽENÍ

Středně velký vysavač na suché / mokré sání vybaven robustní nádobou z nerezové oceli, nový kovový vozík se čtyřmi otočnými koly s velkým průměrem (100 mm) zajišťuje maximální pohyblivost na každém druhu povrchu. Standardní vybavení bylo vyvinuto pro náročné uživatele: štěrbinová hubice ze speciálního kaučuku, který nezanechává stopy (vyvinuté tak, aby se zabránilo jakémukoli poškození způsobenému nárazem nebo tlakem), gumová oválná hubice s kartáčem a 4 metrová sací hadice (pro snadné dosažení libovolné oblasti bez nutnosti změny polohy vysavače), antistatickou soupravou a omyvatelným TNT filtrem. Ideální pro automobilový trh a mycí linky.

STANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ Ø 40

Další informace

Elektrické připojení (V)

Maximální příkon (W)

Jmenovitý příkon (W)

Objem kontejneru (l)

Využitelný objem kont. (l)

Objem papírového filtru (l)

Plocha filtru (m2)

Průtok vzduchu max. (l/s)

Podtlak (mbar)

Hlučnost (dB)

Délka přívodního kabelu (m)

Hmotnost (kg)

Rozměry (mm)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “GHIBLI vysavač na suché/mokré sání GHIBLI AS 400 IK HD (nerezový kontejner) – ideální pro autoservis, dílnu a k mycí lince”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…