GHIBLI vysavač na suché/mokré sání GHIBLI AS 400 IK HD (nerezový kontejner) – ideální pro autoservis, dílnu a k mycí lince

13 891  Cena bez DPH: 11 480 

Středně velký vysavač na suché / mokré sání vybaven robustní nádobou z nerezové oceli, nový kovový vozík se čtyřmi otočnými koly s velkým průměrem (100 mm) zajišťuje maximální pohyblivost na každém druhu povrchu. Ideální pro automobilový trh a mycí linky.

Katalogové číslo: 17401210001 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

⇓ AS 400 IK HD produktový list KE STAŽENÍ

Středně velký vysavač na suché / mokré sání vybaven robustní nádobou z nerezové oceli, nový kovový vozík se čtyřmi otočnými koly s velkým průměrem (100 mm) zajišťuje maximální pohyblivost na každém druhu povrchu. Standardní vybavení bylo vyvinuto pro náročné uživatele: štěrbinová hubice ze speciálního kaučuku, který nezanechává stopy (vyvinuté tak, aby se zabránilo jakémukoli poškození způsobenému nárazem nebo tlakem), gumová oválná hubice s kartáčem a 4 metrová sací hadice (pro snadné dosažení libovolné oblasti bez nutnosti změny polohy vysavače), antistatickou soupravou a omyvatelným TNT filtrem. Ideální pro automobilový trh a mycí linky.

STANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ Ø 40

Celkem k platbě

Mezisoučet
Cena celkem

Další informace

Elektrické připojení (V)

Maximální příkon (W)

Jmenovitý příkon (W)

Objem kontejneru (l)

Využitelný objem kont. (l)

Objem papírového filtru (l)

Plocha filtru (m2)

Průtok vzduchu max. (l/s)

Podtlak (mbar)

Hlučnost (dB)

Délka přívodního kabelu (m)

Hmotnost (kg)

Rozměry (mm)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “GHIBLI vysavač na suché/mokré sání GHIBLI AS 400 IK HD (nerezový kontejner) – ideální pro autoservis, dílnu a k mycí lince”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…