GHIBLI vysavač na suché/mokré sání GHIBLI POWER WD80.2 I TMT, dva motory, UFS filtrace, teflonový filtr (nerezový kontejner)

23 184  Cena bez DPH: 19 160 

Vysavač na mokré/suché sání vybavený nosným rámem a dvěma samostatně spínanými výkonnými a vysoce účinnými motory nové generace. Nerezový naklápěcí kontejner.

Popis

⇓ Power WD 80.2 I TMT produktový list KE STAŽENÍ

Vysavač na mokré/suché sání vybavený nosným rámem a dvěma samostatně spínanými výkonnými a vysoce účinnými motory nové generace. Nerezový kontejner. Vysavač je vybaven novým robustním kovovým vozíkem. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry s výkonem na vysoké úrovni. Vzduchový filtr. Verze TMT: kontejner s naklápěcím systémem namontovaným na kovovém rámu. Kompaktní kolečka z plastového materiálu proti rázu. Nylonový filtr, nástavec na igelitové pytle, filtr kazetový, filtrační papírový sáček (volitelně).

INOVACE: Řada vysavačů POWER WD je nově vybavena zdvojenou filtrací – UFS. Jedná se o skládaný teflonový filtr PTFE filtrační třídy M. Při použití na mokro se vyndavá textilní filtr, teflonový PTFE zůstává.

STANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ Ø 40

Další informace

Elektrické připojení (V)

Maximální příkon (W)

Jmenovitý příkon (W)

Objem kontejneru (l)

Využitelný objem kont. (l)

Objem papírového filtru (l)

Plocha filtru (m2)

Průtok vzduchu max. (l/s)

Podtlak (mbar)

Hlučnost (dB)

Délka přívodního kabelu (m)

Hmotnost (kg)

Rozměry (mm)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “GHIBLI vysavač na suché/mokré sání GHIBLI POWER WD80.2 I TMT, dva motory, UFS filtrace, teflonový filtr (nerezový kontejner)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…