GHIBLI vysavač na suché/mokré sání GHIBLI POWER WD80.2 I, dva motory, UFS filtrace, teflonový filtr (nerezový kontejner)

20 498  Cena bez DPH: 16 940 

Největší vysavač na mokré/suché sání je vybaven dvěma samostatně spínanými výkonnými a vysoce účinnými motory nové generace.

Popis

⇓ Power WD 80.2 P-I produktový list KE STAŽENÍ

Největší vysavač na mokré/suché sání je vybaven dvěma samostatně spínanými výkonnými a vysoce účinnými motory nové generace. Verze „P“ s nárazuvzdorným polypropylenovým kontejnerem. Verze „I“ s kontejnerem z nerezové oceli. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry při vysokém výkonu. Filtr na výfuku vzduchu, nylonový filtr, nástavec na igelitové pytle, Kazetový filtr nebo papírové filtrační sáčky (volitelně). Všechny verze s 2 velkými koly a 2 kolečky pro snadnou manipulaci.

INOVACE: Řada vysavačů POWER WD je nově vybavena zdvojenou filtrací – UFS. Jedná se o skládaný teflonový filtr PTFE filtrační třídy M. Při použití na mokro se vyndavá textilní filtr, teflonový PTFE zůstává.

STANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ Ø 40

Další informace

Elektrické připojení (V)

Maximální příkon (W)

Jmenovitý příkon (W)

Objem kontejneru (l)

Využitelný objem kont. (l)

Objem papírového filtru (l)

Plocha filtru (m2)

Průtok vzduchu max. (l/s)

Podtlak (mbar)

Hlučnost (dB)

Délka přívodního kabelu (m)

Hmotnost (kg)

Rozměry (mm)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “GHIBLI vysavač na suché/mokré sání GHIBLI POWER WD80.2 I, dva motory, UFS filtrace, teflonový filtr (nerezový kontejner)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…