WEEDDEVIL – nástavec pro hubení plevele, šířka 400mm, 350bar/max.120°C, nerez

14 859  Cena bez DPH: 12 280 

Nástavec pro hubení plevele WEEDDEVIL o šířce 400mm, 350bar/120°C, nerez. Nové inovativní systémové řešení pro trvalé odstranění plevele a to zcela bez chemie, pouze horkou vodou.  Usnadňuje údržbu a šetří životní prostředí!

Popis

Nástavec pro hubení plevele WEEDDEVIL o šířce 400mm, 350bar/max. 120°C, nerez. Nové inovativní systémové řešení pro trvalé odstranění plevele a to zcela bez chemie, pouze horkou vodou.  Usnadňuje údržbu a šetří životní prostředí!

WEEDDEVIL – nové inovativní systémové řešení pro trvalou likvidaci plevele velmi horkou vodou.

Hubení plevele na zpevněných i nezpevněných plochách a komunikacích pomocí téměř vařící vody až 98°C. Nové inovativní systémové řešení pro trvalou likvidaci plevele je založeno na smáčení plevelných rostlin velmi horkou vodou (výstupní teplota na tryskách až 98°C pomocí speciálně vyvinutého nástavce WEEDDEVIL.

Velmi horká voda roztrhá rostlinná pletiva, srazí rostlinné bílkoviny a zasáhne části, po případě celý kořenový systém rostliny. Výhoda tohoto řešení spočívá v tom, že k omezení plevelných rostlin je použita pouze horká voda, bez aplikace chemie.

Pro práci bez únavy doporučujeme vysokotlakou profesionální pistoli ST-2605 (Max. 350 bar / 45 l/min / 150 °C) s patentovanou technikou LTF, která zásadně snižuje námahu při práci až o 90%.  

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “WEEDDEVIL – nástavec pro hubení plevele, šířka 400mm, 350bar/max.120°C, nerez”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…