Vysokotlaký čistič Oertzen E 400 – 385bar/22l, 400V

202 070  Cena bez DPH: 167 000 

Profesionální robustní studenovodní vysokotlaký stroj v pevném ocelovém rámu na podvozku s pracovním tlakem 385 barů a množstvím vody 1.320 l/hod (22l/min). Čisticí stroj vhodný pro těžkou práci, jako např. čištění fasád, sanace betonu, komunální služby apod. Možný rovněž v protivýbušné variantě Ex. 

Popis

 

Řadu E, produktivní nářadí bez konkurence, nabízí firma OERTZEN průmyslovým a firemním zákazníkům. Je jedno o jaký čistící úkol se jedná, buď odrezování, odstraňování nátěrů a nebo čistění potrubí, vysokotlaký čistič Oertzen E 400 vám dodá sílu a spolehlivost.

Čtyři druhy strojů OERTZEN od 160 – 385 barů garantují optimální přizpůsobení agregátu na plánovaný požadavek. Z těchto důvodů jsou přístroje koncipovány pro dlouhodobé nasazení. Průmyslové elektromotory jsou konstruovány pro 100 % zatížení. Vodní pumpy se skládají z klikovek, které se pohybují v olejovém mazu.

OERTZEN E 400 pracuje spolehlivě v oblastech jako:

  • průmyslové čištění
  • sanace betonu
  • ochrana proti korozi
  • loděnice
  • ochrana staveb
  • důlní průmysl
  • těžký průmysl
  • chemický průmysl

385 barů – vysokotlaká voda je ekologicky neutrální nástroj pro mnohostranné vysokotlaké čistící práce a tryskací práce.

Konstrukce těchto solidních agregátů je založena na dlouhodobé zkušenosti a použití v průmyslu. Těžké podmínky a dlouhodobé nasazení, jsou faktory, které vyžadují od stroje bezpečnost práce a výkon.

Kvalitní čerpadlo

Vysokotlakou pumpu tvoří písty v řadě, které jsou mazány olejovou emulzí. Kliková hřídel je z tvrzené oceli, ložiska z bronzu, pístní těsnění z keramiky, přepouštěcí ventily z nerezu. Okružní a bezpečností ventil Zajišťuje nulový tlak při uzavřené pistoli. Příslušné ochranné zapojení chrání stroj před chybnou manipulací.

Všechny stroje splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy EN a mají také CE značku. Příslušný certifikát je dodán s každým strojem.

Při problematických čistících úkolech je vhodné používat OERTZEN speciální tryskové frézy a nebo abrazivní tryskový systém.

Speciálně k proudovým tryskáním nabízíme vysoce kvalitní pískové tryskání, které je velice výkonné. Pískové tryskání se stroji OERTZEN má vysokou tryskací plošnou efektivitu.

 

Celkem k platbě

Mezisoučet
Cena celkem

Další informace

Elektrické připojení (V)

Pracovní tlak (bar)

Množství vody (l/m)

Max. teplota vstupní vody (°C)

Otáčky motoru (rpm)

Rozměry (mm)

Výkon (kW)

Hmotnost (kg)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Vysokotlaký čistič Oertzen E 400 – 385bar/22l, 400V”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…