Oertzen MOBIL 240 vysokotlaký čistič – 240bar/22l, benzínový pohon

134 310  Cena bez DPH: 111 000 

Německý Oertzen MOBIL 240 s benzínovým pohonem je profesionální vysokotlaký studenovodní stroj na podvozku používaný pro nasazení v těžkém průmyslu, jako např. při sanaci betonu, pískování, mytí fasád nebo čištění odpadového potrubí.

Popis

 

Německý Oertzen MOBIL 240 s benzínovým pohonem je profesionální vysokotlaký studenovodní stroj na podvozku používaný pro nasazení v těžkém průmyslu, jako např. při sanaci betonu, pískování, mytí fasád nebo čištění odpadového potrubí, čištění šachet a studní.

Profesionální vysokotlaký studenovodní stroj na podvozku německé výroby Oertzen MOBIL 240 má v základní výbavě třípísté radiální čerpadlo poháněno benzínovým motorem Vanguard (2-válec, 4 takt), start lankem. Tento stroj je použitelný pro nasazení v těžkém průmyslu, jako např. při sanaci betonu, pískování, mytí fasád nebo čištění odpadového potrubí, čištění šachet a studní. Je upevněn na stabilních velkých kolech umožňující pohodlný transport. Do základního příslušenství patří i 10 m vysokotlaká hadice, prodloužení se základní tryskou, stříkací pistole a vstupní mikrofiltr.

Stavební řada 240 od firmy OERTZEN pracuje spolehlivě v oblastech jako:

  • průmyslové čištění
  • sanace betonu
  • ochrana proti korozi
  • loděnice
  • ochrana staveb
  • důlní průmysl
  • těžký průmysl
  • chemický průmysl

240 barů – vysokotlaká voda je ekologicky neutrální nástroj pro mnohostranné vysokotlaké čistící práce a tryskací práce.

Konstrukce těchto solidních agregátů je založena na dlouhodobé zkušenosti a použití v průmyslu. Těžké podmínky a dlouhodobé nasazení, jsou faktory, které vyžadují od stroje bezpečnost práce a výkon.

Kvalitní čerpadlo

Vysokotlakou pumpu tvoří písty v řadě, které jsou mazány olejovou emulzí. Kliková hřídel je z tvrzené oceli, ložiska z bronzu, pístní těsnění z keramiky, přepouštěcí ventily z nerezu. Okružní a bezpečností ventil zajišťuje nulový tlak při uzavřené pistoli. Příslušné ochranné zapojení chrání stroj před chybnou manipulací.

Všechny stroje splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy EN a mají také CE značku. Příslušný certifikát je dodán s každým strojem.

Při problematických čistících úkolech je vhodné používat OERTZEN speciální tryskové frézy a nebo abrazivní tryskový systém.

Speciálně k proudovým tryskáním nabízíme vysoce kvalitní pískové tryskání, které je velice výkonné. Pískové tryskání s OERTZEN má vysokou tryskací plošnou efektivitu.

 

Celkem k platbě

Mezisoučet
Cena celkem

Další informace

Pracovní tlak (bar)

Množství vody (l/m)

Max. teplota vstupní vody (°C)

Otáčky motoru (rpm)

Hmotnost (kg)

Rozměry (mm)

Výkon (kW)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Oertzen MOBIL 240 vysokotlaký čistič – 240bar/22l, benzínový pohon”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…