Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTE 1000 komplet

263 842  Cena bez DPH: 218 051 

Profesionální bateriemi poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty, mik…

Katalogové číslo: 604 Kategorie: Štítek:

Popis

Profesionální bateriemi poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a elektrickým oklepem filtru. Stroj má o 50% vyšší plošný čisticí výkon, než mají ručně vedené stroje při stejné pracovní šířce a to při mimořádně výhodné ceně. Pro plochy do 8.000 m2 s praktickým výkonem 4.200 m2/h.
Včetně všech kartáčů, filtru, baterií a nabíječe baterií !

Výkonný profesionální bateriemi poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním nečistot, s diferenciálním pohonem zadních kol, objemnou nádobou na nečistoty, velkoplošným mikrofiltrem a elektrickým oklepem filtru s plošným zametacím praktickým výkonem až 4.200 m2/h. Mechanismus pro rychlou výměnu postranních a válcových kartáčů. Mechanismus pro rychlou výměnu filtru. Zametací stroj je určen pro nasazení uvnitř budov nebo venkovních prostor. Je vhodný pro zametání parkovišt, garáží, skladovacích prostor, podzemních garáží, výrobních provozů a prodejních ploch do 8.000 m2. Stroj je určen pro těžké denní nasazení pro betonové nebo asfaltové plochy, kamenou a keramickou dlažbu. Zametací stroj má dobře přístupnou techniku pro případ servisního zákroku a ergonomicky nastavitelné řídicí prvky. V dodávce jsou standardně dodávány oba postranní kartáče. Jako zametací stroj pro sedící obsluhu má Stolzenberg TwinTop TTE 1000 až o 50 procent vyšší plošný výkon, než mají ručně vedené zametací stroje, při stejné pracovní šířce a to při mimořádně výhodné ceně. Včetně všech kartáčů, filtru, baterií a nabíječe baterií !

Celkem k platbě

Mezisoučet
Cena celkem

Další informace

Hmotnost 160.00000000 kg
Rozměry 119.00000000 x 79.00000000 x 109.00000000 cm
Zametací stroje > Převody

Zametací stroje > Stoupavost (%)

Doba provozu (h)

Objem nádoby na nečistoty (l)

Oklep filtru

Plošný výkon teoretický/praktický (m²/h)

Pohonná jednotka

Převody

Rychlost pojezdu (km/h)

Stoupavost (%)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTE 1000 komplet”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *