Kategorie
Profesionální odvlhčovače
Odvlhčovač Master DH 732
Odvlhčovač DH 732 má zvýšený odvlhčovací výkon na 30l/24 hod. Díky své robustní plechové konstrukci a madlu je odvlhčovač DH 732 určen pro využití jak v domácnostech tak na stavbách nebo dokončovacích interiérových pracích. Nespornou výhodou odvlhčovače Master DH 732 je absence elektroniky, díky čemuž má odvlhčovač Master DH 732 jednoduché ovládání a jako jeden z mála odvlhčovačů je schopen po výpadku proudu sám naběhnout a pokračovat v odvlhčování. Ani u tohoto modelu odvlhčova..
Odvlhčovač Master DH 752
Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 752, který se řadí do kategorie domácích odvlhčovačů - vysoušečů nemá problém uspokojit průmyslové potřeby, protože je ve své kategorii nejrychlejším a nejsilnějším odvlhčovačem - vysoušečem. Tento odvlhčovač - vysoušeč je velmi výkonným a účinným strojem, a to díky svému objemu výměny vzduchu, která činí 350m3/hod. Odvlhčovač dokáže denně odvlhčit až 46,7l při pracovní teplotě 5 - 32°C a vlhkosti 35-90%. Odvlhčovač - vysoušeč je téměř neomezitelně využitel..
Odvlhčovač Master DH 26
Tyto odvlhčovače, vysoušeče vzduchu MASTER vyrobené v Itálii, konkrétně modely DH26 jsou profesionálními modely odvlhčovačů - vysoušečů u kterých je dobrý poměr vysokého výkonu za rozumnou cenu. Velmi výkonné zařízení určené pro průmyslové využití. Svou konstrukcí je odvhlčovač Master DH 26 vhodný do náročných podmínek, např. stavebnictví. Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 26 je nejslabším ve své kategorii průmyslových odvlhčovačů - vysoušečů. Přesto jeho výkon a kovová konstrukce zajišť..
Odvlhčovač Master DH 44
Tyto profesionální odvlhčovače - vysoušeče vzduchu MASTER vyrobené v Itálii, konkrétně modely DH44 jsou profesionálními modely odvlhčovačů - vysoušečů u kterých je dobrý poměr vysokého výkonu za rozumnou cenu. Velmi výkonné zařízení určené pro průmyslové využití. Svou konstrukcí je odvhlčovač Master DH 44 vhodný do náročných podmínek, např. stavebnictví. Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 44 je nejslabším ve své kategorii průmyslových odvlhčovačů - vysoušečů, jeho výkon a kovová konstrukce vša..
Odvlhčovač Master DH 772
Tento kompaktní profesionální odvlhčovač vzduchu má možnost nepřetržitého provozu. Má odolné kovové kryty, takže je vhodný pro širší využití např. na stavbách a je vhodný také pro půjčovny. Má zabudovaný vlhkoměr a vzduchový filtr. Využití odvlhčovačů Master DH: Stavebnictví rekonstrukce Archivy knihovny Stavby, byty nebo sklepy poškozené vodou Ochrana před kondenzací páry Sklady citlivých věcí na vlhkost Odstraňování vlhkosti vstupujíci do přepravních kontejn..
Odvlhčovač Master DH 62
Odvlčovač - vysoušeč DH 62 je středně výkonný mezi průmyslovými odvlhčovači - vysoušeči.Master DH 62 je velmi výkonné zařízení určené pro průmyslové využití. Svou konstrukcí je odvhlčovač - vysoušeč Master DH 62 vhodný do náročných podmínek, např. stavebnictví. Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 62 je nejslabším ve své kategorii průmyslových odvlhčovačů - vysoušečů, přesto jeho výkon a kovová konstrukce zajišťuje rychlý ovlhčovací účinek. Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 62 je uzpůsoben 24-hodi..
Odvlhčovač Master DHP 65
Tyto profesionální odvhlčovače řady DHP jsou vhodné pro půjčovny strojů. Lze jej snadno otevřít pro čištění a lze jej čistit tlakovou myčkou. Odvlhčovač může pracovat současně s čerpadlem kondenzátu a nádrží na kondenzát. Mají vestavěný hygrostat a navíc slot pro pokojový hygrostat. Mají odolné plastové tělo, které zaručuje jejich dlouhou životnost. Je vybavený počítadlem motohodin a velkou nádrží kondenzátu s automatickou kontrolou naplnění. Nabízí rychlé a automatické odmrazování horkými pa..
Odvlhčovač Master DH 92
Nejsilnější a nejúčinější odvlhčovač - vysoušeč na našem trhu od výrobce Master. Poměr cena a výkon dělá odvlhčovač Master DH 92 velmi žádaným odvlhčovačem do naročných podmínek, jako je např. stavebnictví. Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 92 je uzpůsoben na 24-hodinový provoz. Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 92 má plně automatické řízení. V odvlhčovači je zabudovaný elektronický vlhkoměr. Ten umožňuje nastavit přesnou vlhkost v místnosti. Pro lepší pohotovost je odvlhčovač - vysoušeč vybave..
Odvlhčovač Master DH 7160
Tento velkokapacitní odvlhčovač DH7160 s velkým průtokem vzduchu zajišťuje efektivní vysušování za krátkou dobu. Je vybaven výkonným a tichým radiálním ventilátorem, má velké vzduchové filtry a trojfázové jištění kompresoru. Silná odolná kovová konstrukce ho předurčuje pro použití např. v průmyslu nebo ve stavebnictví. Využití odvlhčovačů Master DH: Stavebnictví rekonstrukce Archivy knihovny Stavby, byty nebo sklepy poškozené vodou Ochrana před kondenzací páry Skla..
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek