Kategorie
Profesionální odvlhčovače
Odvlhčovač Master DH 732
Odvlhčovač DH 732 má zvýšený odvlhčovací výkon na 30l/24 hod. Díky své robustní plechové konstrukci a madlu je odvlhčovač DH 732 určen pro využití jak v domácnostech tak na stavbách nebo dokončovacích interiérových pracích. Nespornou výhodou odvlhčovače Master DH 732 je absence elektroniky, díky čemuž má odvlhčovač Master DH 732 jednoduché ovládání a jako jeden z mála odvlhčovačů je schopen po výpadku proudu sám naběhnout a pokračovat v odvlhčování. Ani u tohoto modelu odvlhčovače nec..
Odvlhčovač Master DH 752
Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 752, který se řadí do kategorie domácích odvlhčovačů - vysoušečů nemá problém uspokojit průmyslové potřeby, protože je ve své kategorii nejrychlejším a nejsilnějším odvlhčovačem - vysoušečem. Tento odvlhčovač - vysoušeč je velmi výkonným a účinným strojem, a to díky svému objemu výměny vzduchu, která činí 350m3/hod. Odvlhčovač dokáže denně odvlhčit až 46,7l při pracovní teplotě 5 - 32°C a vlhkosti 35-90%. Odvlhčovač - vysoušeč je téměř neomezitelně využitelný..
Odvlhčovač Master DH 26
Tyto odvlhčovače, vysoušeče vzduchu MASTER vyrobené v Itálii, konkrétně modely DH26 jsou profesionálními modely odvlhčovačů - vysoušečů u kterých je dobrý poměr vysokého výkonu za rozumnou cenu. Velmi výkonné zařízení určené pro průmyslové využití. Svou konstrukcí je odvhlčovač Master DH 26 vhodný do náročných podmínek, např. stavebnictví. Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 26 je nejslabším ve své kategorii průmyslových odvlhčovačů - vysoušečů. Přesto jeho výkon a kovová konstrukce zajišťuje..
Odvlhčovač Master DH 44
Tyto profesionální odvlhčovače - vysoušeče vzduchu MASTER vyrobené v Itálii, konkrétně modely DH44 jsou profesionálními modely odvlhčovačů - vysoušečů u kterých je dobrý poměr vysokého výkonu za rozumnou cenu. Velmi výkonné zařízení určené pro průmyslové využití. Svou konstrukcí je odvhlčovač Master DH 44 vhodný do náročných podmínek, např. stavebnictví. Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 44 je nejslabším ve své kategorii průmyslových odvlhčovačů - vysoušečů, jeho výkon a kovová konstrukce však ..
Odvlhčovač Master DH 772
Tento kompaktní profesionální odvlhčovač vzduchu má možnost nepřetržitého provozu. Má odolné kovové kryty, takže je vhodný pro širší využití např. na stavbách a je vhodný také pro půjčovny. Má zabudovaný vlhkoměr a vzduchový filtr. Využití odvlhčovačů Master DH: Stavebnictví rekonstrukce Archivy knihovny Stavby, byty nebo sklepy poškozené vodou Ochrana před kondenzací páry Sklady citlivých věcí na vlhkost Odstraňování vlhkosti vstupujíci do přepravních kontejnerů ..
Odvlhčovač Master DH 62
Odvlčovač - vysoušeč DH 62 je středně výkonný mezi průmyslovými odvlhčovači - vysoušeči.Master DH 62 je velmi výkonné zařízení určené pro průmyslové využití. Svou konstrukcí je odvhlčovač - vysoušeč Master DH 62 vhodný do náročných podmínek, např. stavebnictví. Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 62 je nejslabším ve své kategorii průmyslových odvlhčovačů - vysoušečů, přesto jeho výkon a kovová konstrukce zajišťuje rychlý ovlhčovací účinek. Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 62 je uzpůsoben 24-hodin..
Odvlhčovač Master DHP 65
Tyto profesionální odvhlčovače řady DHP jsou vhodné pro půjčovny strojů. Lze jej snadno otevřít pro čištění a lze jej čistit tlakovou myčkou. Odvlhčovač může pracovat současně s čerpadlem kondenzátu a nádrží na kondenzát. Mají vestavěný hygrostat a navíc slot pro pokojový hygrostat. Mají odolné plastové tělo, které zaručuje jejich dlouhou životnost. Je vybavený počítadlem motohodin a velkou nádrží kondenzátu s automatickou kontrolou naplnění. Nabízí rychlé a automatické odmrazování horkými par..
Odvlhčovač Master DH 92
Nejsilnější a nejúčinější odvlhčovač - vysoušeč na našem trhu od výrobce Master. Poměr cena a výkon dělá odvlhčovač Master DH 92 velmi žádaným odvlhčovačem do naročných podmínek, jako je např. stavebnictví. Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 92 je uzpůsoben na 24-hodinový provoz. Odvlhčovač - vysoušeč Master DH 92 má plně automatické řízení. V odvlhčovači je zabudovaný elektronický vlhkoměr. Ten umožňuje nastavit přesnou vlhkost v místnosti. Pro lepší pohotovost je odvlhčovač - vysoušeč vybaven ..
Odvlhčovač Master DH 7160
Tento velkokapacitní odvlhčovač DH7160 s velkým průtokem vzduchu zajišťuje efektivní vysušování za krátkou dobu. Je vybaven výkonným a tichým radiálním ventilátorem, má velké vzduchové filtry a trojfázové jištění kompresoru. Silná odolná kovová konstrukce ho předurčuje pro použití např. v průmyslu nebo ve stavebnictví. Využití odvlhčovačů Master DH: Stavebnictví rekonstrukce Archivy knihovny Stavby, byty nebo sklepy poškozené vodou Ochrana před kondenzací páry Sklady citlivýc..
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek