Kategorie
Frank iS 80 Universe
Nejvýkonnější průmyslový parní čistič s dieslovým ohřevem s množstvím páry dostatečným pro nejtěžší průmyslové aplikace. Ergonomické ovládání na pistoli a plynulá regulace mokrá / suchá pára. Možnost dodání hadice dlouhé až 30 metrů. Nekompromisní řešení pro čištění odolných mastnot a grafitu ve slévárnách. Tento stroj dokonale vyčistí vaše stroje bez vniknutí vlhkosti do konektorů a elektronických částí. Výhody Vylepšené standardy čistoty Okamžitě čisté a suché povrchy, p..
Parní čistič Unitekno Pulizia 902 Automatic
Parní čistič Plutonium je dokonalým úklidovým nástrojem s tlakem páry 10 barů a velmi bohatou sadou příslušenství v základní výbavě. Je vhodný pro čištění spár a nepřístupných míst. Pomocí celé řady nástavců můžete čistit podlahu, okna a zajistit tak dokonalou čistotu v restauraci, kuchyni, nebo mateřské škole. Samozřejmostí je vhodnost stroje pro použití v každé domácnosti. Kvalitní a spolehlivý parní čistič Pulizia je ideálním pomocníkem pro úklid Vaší domácnosti. Je vhodný na vytírání p..
Parní čistič Steam Italy Plutonio
Parní čistič Plutonium je dokonalým úklidovým nástrojem s tlakem páry 10 barů a velmi bohatou sadou příslušenství v základní výbavě. Je vhodný pro čištění spár a nepřístupných míst. Pomocí celé řady nástavců můžete čistit podlahu, okna a zajistit tak dokonalou čistotu v restauraci, kuchyni, nebo mateřské škole. Samozřejmostí je vhodnost stroje pro použití v každé domácnosti. Vybavení v ceně stroje: parní hadice s ovládací pistolí prodlužující trubice kartáč na podlahu 30 cm stěrk..
Parní čistič Steam Italy Prosteam 8000
Profesionální parní čistič Prosteam 8000 s tlakem 9 barů v nerezovém provedení. Vhodný pro úklidové firmy, hotely, restaurace a na parní čištění automobilů. Funkce oplachu horkou vodou a přisávání detergentu v jednom stroji. Vybavení v ceně stroje: hadice s ovládací pistolí 2x prodlužující trubice nástavec na podlahy 30cm stěrka na okna tryska na spáry dlouhá tryska sada kartáčů ..
Parní čistič Idromatic Astra Steamer Evo
Profesionální parní čistič s naftovým ohřevem vody. Robustní konstrukce a kola pro snadnou manipulaci. Připojení 2 hadic současně. Ideální pro mytí automobilů a průmyslové odmašťování. Vybavení v ceně stroje: parní hadice 10m ovládací pistole nástavec pistole ..
Parní čistič Idromatic Astra Steamer Chemik
Profesionální parní čistič s naftovým ohřevem vody s funkcí přisávání chemie. Robustní konstrukce a kola pro snadnou manipulaci. Připojení 2 hadic současně. Ideální pro mytí automobilů a průmyslové odmašťování. Vybavení v ceně stroje: parní hadice 10m ovládací pistole nástavec pistole ..
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek