Kategorie
Čistič koberců KÄRCHER Puzzi 8/1 C
Vysoce výkonný a kompaktní čisticí stroj na textilie a čalounění pro profesionální použití s optimálními ergonomickými vlastnostmi a vynikajícími výsledky čištění. KÄRCHER Puzzi 8/1 C je vhodný zejména pro čištění čalounění a interiérů vozidel. Stroj KÄRCHER Puzzi 8/1 C pracuje na bázi extrakční činnosti, což znamená, že pod tlakem je na čištěnou plochu nastříkávána voda s čisticím přípravkem, která je následně i s nečistotami odsávána zpět do odpadní nádrže. Stroj disponuje odnímatelnou nádobou..
Karcher adaptér na tvrdé plochy pro podlahovou hubici 240 mm
Kärcher adaptér na tvrdé plochy pro podlahovou hubici 240 mm. ..
Karcher rukojeť ve tvaru D
Kärcher rukojeť ve tvaru D pro prodlužovací trubku. ..
Karcher hubice ruční na čalounění 110 mm, DN 32
Kärcher hubice na čištění čalounění 110 mm, DN 32. ..
Adaptér Karcher  pro ruční hubici na tvrdé plochy - šířka 110 mm
Adaptér KÄRCHER pro ruční hubici na tvrdé plochy - šířka 110 mm. ..
Adaptér Karcher  pro podlahovou hubici na tvrdé plochy - průměr 32 mm, šířka 230 mm
Adaptér KÄRCHER pro podlahovou hubici na tvrdé plochy - průměr 32 mm, šířka 230 mm. ..
Karcher rukojeť pro hubici DN 32
Kärcher rukojeť pro hubici podlahovou, hubici na čalounění a štěrbinovou hubici. S půzorem ke kontrole odsávaných nečistot s vodou. Přípojky pro nástřikovou a sací hadici, DN 32. ..
Nástřiková sací hadice Karcher - průměr 32 mm, délka 2,5 m
Nástřiková sací hadice kompletní s robustní plastovou rychlospojkou. ..
Karcher flexibilní podlahová hubice samostatná 240 mm
Kärcher podlahová hubice 240 mm samostatná. Čirý průzor ke kontrole odsávaných nečistot s vodou. Flexibilní sací lišta. ..
Plastová ruční hubice Karcher - průměr 32 mm, šířka 110 mm
Plastová hubice s průzorem. Pro čištění čalounění nebo malých ploch (autosedačky atd.), které nelze čistit pomocí podlahové hubice. Určena pro čističe Puzzi 8/1 c a Puzzi 100 super...
Podlahová hubice Karcher - průměr 32 mm, šířka 230 mm
Podlahová hubice KÄRCHER na čištění koberců. Plastová sací část a rukojeť a hliníková trubka. ..
Nástřiková sací hadice Karcher - průměr 32 mm, délka 4 m
Nástřiková sací hadice kompletní s robustní plastovou rychlospojkou. ..
Hubice Karcher na schody - průměr 32 mm, šířka 230 mm
Oddělitelná, celoplastová spojka včetně zkrácené hliníkové trubky. ..
Karcher flexibilní podlahová hubice kompletní 240 mm
Kärcher flexibilní podlahová hubice kompletní. Sada se skládá z podlahové hubice 240mm, sací trubky a rukojeti ve tvaru D. Čirý průzor ke kontrole odsávaných nečistot s vodou. Flexibilní sací lišta. DN 32, šířka 240 mm, pro Puzzi 30/4, Puzzi 30/4 E, Puzzi 10/2 Adv, Puzzi 10/1, Puzzi 8/1 C, 1 ks ..
Hubice Karcher na tvrdé plochy - průměr 38 mm, šířka 330 mm
Dvoudílná - oddělitelná hubice na mokré podlahy, s plastovou rychlospojkou. ..
Hliníková ruční hubice Karcher - průměr 32 mm, šířka 127 mm
Tlakový odlitek z hliníku s plastovou spojkou, určený pro čištění vertikálních žaluzií. ..
Nilfisk-ALTO TW 300 Car
Kompaktní sprejový extraktor na koberce a čalounění. Jednoduchá obsluha a přenášení. Veškeré příslušenství je připevněno na stroji. Lze použít jako vysavač na vysávání i mokrých nečistot. Hlavní rysy produktu průhledné víko odpadní nádrže kompaktní spray jednotka s příslušenstvím super sací síla mokrosuché vysávání držadlo pro snadný přenos ..
Čistič koberců KÄRCHER Puzzi 10/1
Profesionální čisticí stroj na koberce a čalounění extrakční metodou pro menší a střední plochy se snadnou obsluhou. Disponuje dvěma na sobě nezávislými nádobami. První o objemu 10 l na čistou vodu s čisticím prostředkem a druhou o objemu 9 l na vodu znečištěnou, která je snadno vyjímatelná. Nádrž na čistou vodu s filtrační vložkou umožňuje velké pracovní intervaly a chrání čerpadlo před znečištěním a je vybaven jedním pístovým čerpadlem s výkonem 1 l vody za minutu. Odsávání znečištěn..
Nilfisk-ALTO Home Cleaner
Kompaktní sprejový extraktor na koberce a čalounění. Jednoduchá obsluha a přenášení. Veškeré příslušenství je připevněno na stroji. Lze použít jako vysavač na vysávání i mokrých nečistot. Hlavní rysy produktu průhledné víko odpadní nádrže kompaktní spray jednotka s příslušenstvím super sací síla mokrosuché vysávání držadlo pro snadný přenos ..
Extraktor Truvox Hydromist Lite
Lehký, kompaktní extraktor na čištění koberců a čalounění Truvox Hydromist Lite vhodný pro menší plochy v automyčkách, autosevisech, domácnostech, pensionech, restauracích, kancelářích. Vhodné také pro úklidové společnosti. dvoustupňová akce poskytuje profesionální čištění 1. nastříkání roztoku na znečištěné koberce či čalounění 2.vysátí nečistot a zbavení se tím skvrn za pomocí výkonného sacího motoru 1.100W) jednoduché doplňování roztoku i vyprazdňování nečistot ..
Nilfisk-ALTO TW 300 S
Kompaktní sprejový extraktor na koberce a čalounění. Jednoduchá obsluha a přenášení. Veškeré příslušenství je připevněno na stroji. Lze použít jako vysavač na vysávání i mokrých nečistot. Hlavní rysy produktu průhledné víko odpadní nádrže kompaktní spray jednotka s příslušenstvím super sací síla mokrosuché vysávání držadlo pro snadný přenos ..
Čistič koberců Kärcher Puzzi 10/2 Adv
Profesionální čistič koberců a čalounění extrakční metodou pro menší a střední plochy. Nový inovovaný modelv atraktivním designu, se snadnou obsluhou, s inteligentní integrací příslušenství a praktickým navíjením kabelu. Stroj KÄRCHER Puzzi 10/2 Adv je disponuje dvěma na sobě nezávislými nádobami. První o objemu 10 l na čistou vodu s čisticím prostředkem a druhou rovněž o objemu 9 l na vodu znečištěnou. Nádrž na čistou vodu s filtrační vložkou umožňuje velké pracovní intervaly a chrání čerpa..
Extraktor Truvox Hydromist 10
Lehký, kompaktní extraktor na čištění koberců a čalounění Truvox Hydromist 10 vhodný pro menší plochy v automyčkách, autosevisech, domácnostech, pensionech, restauracích, kancelářích. Vhodné také pro úklidové společnosti. Truvox Hydromist 10 a Hydromist 20 jsou modely, které jsou vybaveny ve své třídě nejlepšími čerpadly, zajišťující, že čistící roztok pod tlakem cca 5 bar (72,5 psi) se nastříká hluboko do koberce, nebo čalounění a velmi dobrým sacím pod tlakem je uvolněná nečistota vysáván..
Extraktor Truvox Hydromist 10 Heavy Duty
Lehký, kompaktní extraktor na čištění koberců a čalounění Truvox Hydromist 10 Heavy Duty vhodný pro menší plochy v automyčkách, autosevisech, domácnostech, pensionech, restauracích, kancelářích. Vhodné také pro úklidové společnosti. Truvox Hydromist 10 a Hydromist 20 jsou modely, které jsou vybaveny ve své třídě nejlepšími čerpadly, zajišťující, že čistící roztok pod tlakem cca 5 bar (72,5 psi) se nastříká hluboko do koberce, nebo čalounění a velmi dobrým sacím pod tlakem je uvolněná nečist..
Extraktor Truvox Hydromist 20 Heavy Duty
Lehký, kompaktní extraktor na čištění koberců a čalounění Truvox Hydromist 20 Heavy Duty vhodný pro menší plochy v automyčkách, autosevisech, domácnostech, pensionech, restauracích, kancelářích. Vhodné také pro úklidové společnosti. Truvox Hydromist 10 a Hydromist 20 jsou modely, které jsou vybaveny ve své třídě nejlepšími čerpadly, zajišťující, že čistící roztok pod tlakem cca 5 bar (72,5 psi) se nastříká hluboko do koberce, nebo čalounění a velmi dobrým sacím pod tlakem je uvolněná nečist..
Extraktor Truvox Hydromist 55/100
Kobercový čistič nebo-li extraktor Truvox Hydromist 55 je určen pro čištění velkých ploch, jako jsou konferenční centra, hotely a kanceláře. Model Truvox Hydromist 55/100 je ekonomický způsob jak vyčistit velké plochy koberců, které jsou běžně znečištěné. Hydromist 55 jsou vybaveny: výkonné 2-stupňové sací motory, které zajišťují vynikající sání nečistot a minimalizují dobu schnutí robustní nerezové sací roury pro delší životnost včetně podlahové hubice volitelně hubice pro čiště..
Extraktor Truvox Hydromist 55/400
Kobercový čistič nebo-li extraktor Truvox Hydromist 55 je určen pro čištění velkých ploch, jako jsou konferenční centra, hotely a kanceláře. Model Truvox Hydromist 55/400 je profesionální volba pro velkoplošné čištění koberců. Kombinace in-line ohřívače a variabilního rozstřikování čisticího roztoku pod tlakem až 27,6 barů. Rychlé a efektivní odstranění zašlých nečistot v kobercích. Hydromist 55 jsou vybaveny: výkonné 2-stupňové sací motory, které zajišťují vynikající sání nečistot a ..
Zobrazuji 1 až 27 z 27 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek