Kategorie
 • Cena
  Kč -
 • Typ spalování
  0
  0
 • Výkon max. (kW)
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Naftová topidla
Topidlo Master B 35 CEL
Toto naftové topidlo s přímým spalováním nabízí sympatický poměr cena-výkon. Master Topidlo B 35 CEL je vhodné pro vytápění menších prostorů. Topení B 35CEL má integrovaný displej a termostat pro regulaci teploty v místnost. není potřeba nic dokupovat!!! Topidlo Master B35CEL má motor s tepelnou ochranou, robustní konstrukci se zabudovanou palivovou nádrží, spalovací komorou z nerez oceli, vnější plášť vybaven odolným nátěrem a je stále bezpečně chladný. Topení Master B35CEL je lehce přemís..
Topidlo Master B 65 CEL
Topidlo Master B 65CEL patří svým výkonem 18,5kW k základním topidlům z řady naftových topidel s přímým spalováním a nabízí sympatický poměr cena-výkon.. B 65 CEL se vyznačuje vysokým průtokem vzduchu 400m3/h což zaručuje rychlé vytopení požadovaného prostoru. Topidlo má motor s tepelnou ochranou, robustní konstrukci se zabudovanou palivovou nádrží, spalovací komorou z nerez oceli, vnější plášť je vybaven odolným nátěrem a je stále bezpečně chladný. Topení Master B65CEL je lehce přemístitelné..
Topidlo Master B 35 CED
Topidlo Master B 35CED je nejmenším z řady naftových topidel Master s přímým spalováním. B35CED se vyznačuje vysokým průtokem vzduchu, což zaručuje rychlé vytopení prostoru. Topidlo má motor s tepelnou ochranou, robustní konstrukci se zabudovanou palivovou nádrží, spalovací komorou z nerez oceli, vnější plášť vybaven odolným nátěrem a je stále bezpečně chladný. Topení Master B 35 CED je lehce přemístitelné díky své nízké hmotnosti stejně jako lehká udržba. Jako příslušenství k topení B35CED..
Topidlo Master B 70 CED
Topidlo Master B 70CED patří svým výkonem 20kW k základním topidlům z řady naftových topidel s přímým spalováním. B70CED se vyznačuje vysokým průtokem vzduchu 400m3/h což zaručuje rychlé vytopení požadovaného prostoru. Topidlo má motor s tepelnou ochranou, robustní konstrukci se zabudovanou palivovou nádrží, spalovací komorou z nerez oceli, vnější plášť je vybaven odolným nátěrem a je stále bezpečně chladný. Topení Master B 70 CED je lehce přemístitelné díky své nízké hmotnosti. Jeho údržba j..
Topidlo Master B 100 CED
Topidlo Master B 100CED patří svým výkonem 29kW ke středně výkonným topidlům z řady naftových topidel s přímým spalováním. B100CED se vyznačuje vysokým průtokem vzduchu 800m3/h což zaručuje rychlé vytopení požadovaného prostoru. Topidlo B 100 CED má motor s tepelnou ochranou, robustní konstrukci se zabudovanou palivovou nádrží, spalovací komorou z nerez oceli, vnější plášť topidla b 100ced je vybaven odolným nátěrem a je stále bezpečně chladný. Topení Master b 100 ced je lehce přemístitelné d..
Topidlo Master B 150 CED
Topidlo Master B 150 CED patří svým výkonem 44kW ke středně výkonným topidlům z řady naftových topidel s přímým spalováním. B150CED se vyznačuje vysokým průtokem vzduchu 900m3/h což zaručuje rychlé vytopení požadovaného prostoru. Topidlo b150ced má motor s tepelnou ochranou, robustní konstrukci se zabudovanou palivovou nádrží, spalovací komorou z nerez oceli, vnější plášť je vybaven odolným nátěrem a je stále bezpečně chladný. Topení Master B 150CED je lehce přemístitelné díky své nízké hmotn..
Topidlo Master B 180
Topidlo Master B180 patří díky svému průtoku vzduchu 550 m3/h k základním topidlům s přímým spalováním. Teplota ohřátého vzduchu ve vzdálenosti 20 při vnější teplotě 15 °C je 175 °C . Topení B 180 disponuje termostatem zabraňující přehřátí topidla B180 s následnou ventilací, dále má elektronickou regulaci plamene = startování. Topidlo je nově vybavené vysokotlakým čerpadlem paliva. Konstrukčně je topidlo řešeno tak, že má robustní konstrukci s dlouhou životností, spalovací komoraje z nerezavě..
Topidlo Master BV 77 E
Topidlo BV 77E + dárek od výrobce Master, které je vyráběno v Itálii, je nejmenším v kategorii topidel s nepřímým spalováním a zabudovanou palivovou nádrží. Výkon 20kW zajišťuje pohodlné vytápění středních a středně větších prostor. Výhoda topidel BV77E s nepřímým spalováním spočívá v odděleném odvodu horkého vzduchu a spalin. To umožňuje používat topidlo v prostorech, kde se pohybují lidé nebo zvířata. Na topidlo BV 77 E lze připojit hadici o délce 3m pro odvod horkého vzduchu. Horký vzduch je..
Topidlo Master B 300 CED
Topidlo Master B300CED patří svým průtokem vzduchu 900/1800 m3/h k vysoce výkonným topidlům s přímým spalováním. Konstrukčně je topidlo B 300 CED řešeno tak, že má robustní konstrukci s dlouhou životností, spalovací komora je z nerezavějící oceli, topidlo B 300 CED má odolný vnější nátěr, vnější plášť topidla zůstává stále bezpečně chladný, palivová nádrž je samozřejmou součástí topidla B300CED stejně jako podvozek pro lehčí manipulaci s topidlem. K topidlu Master b300ced můžete dokoupit poko..
Topidlo Master BV 110 E
Topidlo BV 110E + dárek od výrobce Master, je v kategorii topidel s nepřímým spalováním středně výkonné. Výkon 33kW zajišťuje pohodlné vytápění středních a středně větších prostor. Výhoda topidel BV110E s nepřímým spalováním spočívá v odděleném odvodu horkého vzduchu a spalin. To umožňuje používat topidlo v prostorech, kde se pohybují lidé nebo zvířata. Na topidlo BV 110 E lze připojit hadici o délce 7,6m pro odvod horkého vzduchu. To umožňuje postavit topidlo mimo objekt a přivádět horký vzduc..
Topidlo Master B 230
Topidlo Master B230 patří svým průtokem vzduchu 3000 m3/h k vysoce výkonným topidlům s přímým spalováním. Topení B230 disponuje termostatem zabraňující přehřátí topidla s následnou ventilací, dále má elektronickou regulaci plamene = startování. Konstrukčně je topidlo řešeno tak, že má robustní konstrukci s dlouhou životností, spalovací komora je z nerezavějící oceli, topidlo má odolný vnější nátěr, vnější plášť topidla zůstává stále bezpečně chladný, palivová nádrž je samozřejmou součástí top..
Topidlo Master BV 170 E
Topidlo Master BV 170E od výrobce Master, je v kategorii topidel s nepřímým spalováním středně výkonné. Výkon 47kW zajišťuje pohodlné vytápění středních a středně větších prostor. Výhoda topidel BV 170E s nepřímým spalováním spočívá v odděleném odvodu horkého vzduchu a spalin. To umožňuje používat topidlo v prostorech, kde se pohybují lidé nebo zvířata. Na topidlo Master BV170E lze připojit hadici o délce 7,6m pro odvod horkého vzduchu. To umožňuje postavit topidlo mimo objekt a přivádět horký ..
Topidlo Master B 360
Topidlo Master B360 patří svým průtokem vzduchu 3000 m3/h k vysoce výkonným topidlům s přímým spalováním. Topení B 360 disponuje termostatem zabraňujícím přehřátí topidla s následnou ventilací, dále má elektronickou regulaci plamene = startování. Konstrukčně je topidlo b360 řešeno robustní konstrukcí s dlouhou životností, spalovací komora je z nerezavějící oceli, topidlo Master b 360 má odolný vnější nátěr, vnější plášť topidla zůstává stále bezpečně chladný, palivová nádrž je samozřejmou sou..
Topidlo Master BV 290 E
Topidlo Master BV 290E je v kategorii topidel s nepřímým spalováním vysoce výkonné. Výkon 81kW je jistotou, že i velké prostory budou rychle a účinně vytopeny na Vámi požadovanou teplotu.Toto velké topné dělo BV290E je schopno zvednout teplotu v místnosti o 30oC během několika minut. Výhoda topidel BV 290 E s nepřímým spalováním spočívá v oděleném odvodu horkého vzduchu a spalin. To umožňuje používat topidlo v prostorech, kde se pohybují lidé nebo zvířata. Na topidlo BV 290E lze připojit had..
Topidlo Master BF 35
Naftové stacionární topidlo BF 35 je svým výkonem 33,7 Kw nejslabším topením z řady stacionárních topidel. Stacionární topidlo BF 35 má vestavěnou palivovou nádrž, zabudovaný hořák s elektronickou kontrolou plamene fotobuňkou a odstředivý ventilátor. Výhodou stacionárního naftového topidla BF 35 je přepínač léto-zima jen pro ventilaci. Spalovací komora je vyrobena z kvalitní nerezavějící oceli. Topení BF 35 má výbornou tepelnou izolaci s odjímatelnými panely. Další výhodou stacionárního nafto..
Topidlo Master BV 310 FS
Naftové topidlo Master BV 310FS s nepřímým spalováním o výkonu 75 kW - napětí ventilátoru 230V bez zabudované palivové nádrže. Má odtah spalin a možnost připojení 4x pružné hadice pro přívod čistého teplého vzduchu . Do prostoru vhání pouze horký vzduch bez nečistot. Je vybaveno tepelným výměníkem. Možnost připojení prostorového termostatu TH5. Spalovací komora je vyrobena z nerezové oceli. Topidlo Master BV 310 FS je vybaveno podvozkem pro snadnou manipulaci a dále také profesionálním hořákem..
Topidlo Master BV 470 FS
Naftové topidlo Master BV 310FS s nepřímým spalováním o výkonu 75 kW - napětí ventilátoru 230V bez zabudované palivové nádrže. Má odtah spalin a možnost připojení 4x pružné hadice pro přívod čistého teplého vzduchu . Do prostoru vhání pouze horký vzduch bez nečistot. Je vybaveno tepelným výměníkem. Možnost připojení prostorového termostatu TH5. Spalovací komora je vyrobena z nerezové oceli. Topidlo Master BV 310 FS je vybaveno podvozkem pro snadnou manipulaci a dále také profesionálním hořákem..
Topidlo Master BF 75
Topení Master BF 75 je stacionární naftové topidlo o výkonu71,1 kW s nepřímým spalováním má vestavěnou palivovou nádrž, zabudovaný hořák s elektronickou kontrolou plamene fotobuňkou a odstředivý ventilátor. Určeno pro vnitřní instalaci. Topidlo Master BF 75 má zabudovaný pokojový termostat. Spalovací komora stacionárního naftového topidla Master BF 75 je vyrobena z nerezavějící oceli. Topení BF 75 je vybaveno přepínačem léto-zima jen pro ventilaci. Lze použít pro větší skladovací a výrobní pr..
Topidlo Master BV 500-13C
Topidlo Master BV500 - 13CR je naftové topidlo s nepřímým spalováním (zplodiny nejdou do vytápěného prostoru jen čistý ohřátý vzduch) topidlo je vybaveno spalovací komorou z nerez oceli, topení Master BV500- 13CR vyznačuje vysokým topným výkonem až 150 kW, integrovanou nádrží s čerpadlem s možností připojení na externí nádrž, integrovaným podvozkem s velkými nafukovacími koly pro transport pomocí jednoho pracovníka, výkonným radiální ventilátorem (který je výkonnější než axiální) s možností při..
Topidlo Master BV 690 FS
Topidlo Master BV 690FS je nejvýkonnějším sériově vyráběným topidlem s nepřímým spalováním bez zabudované nádrže. Tento velikán mezi topidly má výkon 220 kW a vystačí i pro vytápění velkých hal a prostorů. Výkon 220kW je jistotou, že i velké prostory budou rychle a účinně vytopeny na Vámi požadovanou teplotu. Toto velké topné dělo BV 690 FS je schopno zvednout teplotu v několika místnostech najednou o 30oC během několika minut. Výhoda topidel Master s nepřímým spalováním BV690FS spočívá v odděl..
Topidlo Master BV 500-13CR
Topidlo Master BV500 - 13CR je naftové topidlo s nepřímým spalováním (zplodiny nejdou do vytápěného prostoru jen čistý ohřátý vzduch) topidlo je vybaveno spalovací komorou z nerez oceli, topení Master BV500- 13CR vyznačuje vysokým topným výkonem až 150 kW, integrovanou nádrží s čerpadlem s možností připojení na externí nádrž, integrovaným podvozkem s velkými nafukovacími koly pro transport pomocí jednoho pracovníka, výkonným radiální ventilátorem (který je výkonnější než axiální) s možností při..
Zobrazuji 1 až 21 z 21 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek