Kategorie
Industriální
Průmyslový vysavač Comac CA 1.25  - 1450 W
Industriální vysavač pro vysávání jemných nečistot s jednofázovým motorem a hvězdicovým filtrem s oklepem. Pro těžké nečistoty je vysavač opatřen vyjímatelnou nádrží pomocí páky. Nádrž je opatřena vlastními kolečky pro snadnou manipulaci. Hvězdicový filtr o velké filtrační ploše 7000 cm2. Výhody stroje Comac: Filtr odolný horkým nečistotám Antistatický filtr s oklepem Filtr pro vysávání nebezpečných látek M class Výhody Životnost Buben z ne..
Industriální vysavač Biemmedue MTV40 - 3300 Watt
Industriální vysavač do těžkých provozů MTV40. Mobilní podvozek je uzpůsoben pro náročné podmínky a je osazen kvalitními koly s mechanickou brzdou. Robustní nádrž je odolná proti agresivním látkám, je uzpůsobena ke snadnému čištění a umístěna na kvalitním kovovém rámu. Nádrže se vyprazdňují pákou která usnadňuje manipulaci. Stroj jako celek je osazen 3 dvoustupňovými sacímy turbínami s by-pass chlazením. Mezi výhody stroje patří i mechanický oklep filtru pomocí páky který zaručí očištění fil..
Industriální vysavač Biemmedue MT40 - 3300 Watt
Industriální nerezový vysavač do těžkých provozů MTV40. Mobilní podvozek je uzpůsoben pro náročné podmínky a je osazen kvalitními koly s mechanickou brzdou. Robustní nádrž je odolná proti agresivním látkám, je uzpůsobena ke snadnému čištění a umístěna na kvalitním kovovém rámu. Nádrže se vyprazdňují pákou která usnadňuje manipulaci. Stroj jako celek je osazen 3 dvoustupňovými sacímy turbínami s by-pass chlazením. Mezi výhody stroje patří i mechanický oklep filtru pomocí páky který zaručí oči..
Industriální vysavač TMB Tri 30S 400V - 2900W
Industriální vysavač TMB TRI 30 S o objemu nádrže 80 L a sacího výkonu 2900 Wattů. Kvalitní sací turbína 400 V uložena v zadní části stroje samostatně a tímto odpadá jakákoli manipulace s motorem. Vysavač je vybaven standartním filtrem bez cyklonového filtru. Je určen na vysávání kovových špon a pod. Výhody Externí filtr Externí filtrační oklep usnadňuje čištění filtrů bez nutnosti otevření vysavače. Ovladatelnost Po..
Industriální vysavač TMB T40 400V - 2900 W
Industriální vysavač TMB T40 o objemu nádrže 100 L a CYKLONEM. Cyklonová odstředivka zabraňuje ucpávání filtru. Sací turbína 400 Voltů dovoluje zátěž motoru do nepřetržitých provozů. Vysavač je určený pro vysávání kapalin i suchých nečistot. Mechanický oklep filtru dovoluje využít celý objem nádrže na odpad bez ucpání. Sací turbína 400V o výkonu 2900 Wattů uložena v zadní části vysavače. Odpadá jakákoli manipulace s motorem. Výhody Externí filtr Externí..
Industriální vysavač TMB T55 400V - 4000 W
Industriální vysavač TMB T55 o objemu nádrže 100 L a CYKLONEM. Cyklonová odstředivka zabraňuje ucpávání filtru. Sací turbína 400V a výkonu 4000 Wattů dovoluje zátěž motoru do nepřetržitých. Vysavač je určený pro vysávání kapalin i suchých nečistot. Mechanický oklep filtru dovoluje využít celý objem nádrže na odpad bez ucpání vysavače. Sací turbína 400V o výkonu 4000 Wattů uložena samostatně v zadní čísti vysavače. Tímto odpadá jakákoli manipulace s motorem. Výhody ..
Industriální vysavač Comac CA 40 400V - 2900 W
Industriální vysavač TMB TRI 30 S o objemu nádrže 80 L a sacího výkonu 2900 Wattů. Kvalitní sací turbína 400 V uložena v zadní části stroje samostatně a tímto odpadá jakákoli manipulace s motorem. Díky radiálnímu filtru 19,500 cm2 cyklonickému kuželu mohou provádět jak suché, tak i mokré čištění, protože turbína je v přímém kontaktu s filtračním systémem. Vysavač je vysoce spolehlivý a byl navržen pro nepřetržité použití s vysokým zatížením: doporučeno pro odvětví agroindustriální, keramick..
Industriální vysavač Comac CA 75 400V - 5500 W
Industriální vysavač do těžkých provozů COMAC CA75 s ná o objemu 100 L a CYKLONEM. Díky kvalitní turbíně a automatickému oklepu filtru může pracovat nepřetržitě. Silný sací výkon umožňuje vysávat těžké materiály a připojit dlouhou sací hadici o velkém průměru 70 mm. ..
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek