Kategorie
Kancelářské a hotelové
Vysavač TMB Dryver 10C
Malý, velice výkoný vysavač TMB DRYVER 10 C pro suché vysávání určený pro každodenní provoz při úklidu kanceláří a běžných provozů. Vysavač je určený k vysávání hlavně koberců, ale i pevných ploch jako jsou plovoucí podlahy, parkety, linolea apod. Vysavač je opatřen 4 druhy filtrů pro dokonalé zachycení nečistot a pachů. Pohodlná výměna papírových základních sáčků, pratelný polyesterový filtr či měnitelný mikrofiltr na vástupu sacího motoru pro snadnou obsluhu vysavače. Velice oblíbený mode..
Vysavač TMB Dryver 15R
Malý, velice výkoný vysavač TMB DRYVER 15 R se zvětšenou nádrží 15 litrů pro suché vysávání určený pro každodenní provoz při úklidu kanceláří a běžných provozů. Vysavač je určený k vysávání hlavně koberců, ale i pevných ploch jako jsou plovoucí podlahy, parkety, linolea apod. Vysavač je opatřen 4 druhy filtrů pro dokonalé zachycení nečistot a pachů. Pohodlná výměna papírových základních sáčků, pratelný polyesterový filtr či měnitelný mikrofiltr na vástupu sacího motoru pro snadnou obsluhu..
Vysavač Comac CA15 ECO
Vysoce kvalitní vysavač COMAC C15 eco ke každodenímu profesionálnímu úklidu. Servis tohoto vysavače po 1000 hodinách. Kompaktní, malý, ale vysoce výkonný vysavač překvapí svou sací silou a snadnou obsluhou. Mezi výhody patří vysoká sací síla, nízká hlučnost a dlouhá životnost. Vybavení v ceně stroje: sací hadice 2,4 m kombi hubice na koberce a pevné plochy 2 ks kovových trubek štěrbinová dýza dýza na polstr.nábytek kulatá dýza se štětinami 3 typy filtrů papírový filt..
Vysavač Comac CA15 PLUS
Vysoce kvalitní vysavač COMAC C15 PLUS ke každodenímu profesionálnímu úklidu. Servis tohoto vysavače po 1000 hodinách. Kompaktní, malý, ale vysoce výkonný vysavač překvapí svou sací silou a snadnou obsluhou. Mezi výhody patří vysoká sací síla, nízká hlučnost a dlouhá životnost. Vybavení v ceně stroje: sací hadice 2,4 m kombi hubice na koberce a pevné plochy 2 ks kovových trubek štěrbinová dýza dýza na polstr.nábytek kulatá dýza se štětinami 3 typy filtrů papírový fil..
Vysavač Comac CA15 SILENZIO
Vysoce kvalitní vysavač COMAC C15 SILENZIO s hladinou hluku jen 53 dB. Regulovatelný výkon sání na 1200 nebo 600 Wattů. Vysavač pro permanentní úklid a velkou zátěž. První servis tohoto vysavače po 1000 hodinách práce díky velice kvalitní sací turbíně Ametek longtimer. Přednosti stroje: pro každodenní použití do 8 hodin extra tichý 61 nebo 53 db regulovatelný výkon sání velice kvalitní sací turbína stabilní podvozek filtr papírový kartušový bohaté příslušenství praktick..
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek