Kategorie
Průmyslové
Průmyslový vysavač TMB Logic 20
Nový průmyslový vysavač TMB LOGIC 20 o výkonu sání 1300 Wattů a objemem nádrže 20 litrů. Moderní design a chytré funkce vysavače řady SMARTY LINE LOGIC s regulací sání/foukání, funkcí čištění filtru pomocí by-passu. Stlačením tlačítka QUICK CLEAN se přemostí sání a otočí se proudění vzduchu zpět skrz filtr. Tím se filtr vyfoukne a zbaví usazených nečistot. Můžete pokračovat ve vysávání. Výhody stroje TMB: moderní design kvalitní motor a materiály vysavače funkce foukání ..
Průmyslový vysavač TMB Logic 30
Nový průmyslový vysavač TMB LOGIC 30 o výkonu sání 1300 Wattů, objemem nerezové nádrže 20 litrů. Moderní design a chytré funkce vysavače řady SMARTY LINE LOGIC s regulací sání/foukání, funkcí čištění filtru pomocí by-passu. Stlačením tlačítka QUICK CLEAN se přemostí sání a otočí se proudění vzduchu zpět skrz filtr. Tím se filtr vyfoukne a zbaví usazených nečistot. Můžete pokračovat ve vysávání. Výhody stroje TMB: moderní design kvalitní motor a materiály vysavače funkce ..
Průmyslový vysavač TMB Logic 20A
Nový průmyslový vysavač TMB LOGIC 20A o výkonu sání 1300 Wattů, objemem nerezové nádrže 20 litrů. Moderní design a chytré funkce vysavače řady SMARTY LINE LOGIC s regulací sání/foukání, funkcí čištění filtru pomocí by-passu. Stlačením tlačítka QUICK CLEAN se přemostí sání a otočí se proudění vzduchu zpět skrz filtr. Tím se filtr vyfoukne a zbaví usazených nečistot. Můžete pokračovat ve vysávání. Výhody stroje TMB: moderní design kvalitní motor a materiály vysavače funkce..
Průmyslový vysavač TMB Logic 30A
Nový průmyslový vysavač TMB LOGIC 30A o výkonu sání 1300 Wattů, objemem nerezové nádrže 20 litrů. Moderní design a chytré funkce vysavače řady SMARTY LINE LOGIC s regulací sání/foukání, funkcí čištění filtru pomocí by-passu. Stlačením tlačítka QUICK CLEAN se přemostí sání a otočí se proudění vzduchu zpět skrz filtr. Tím se filtr vyfoukne a zbaví usazených nečistot. Můžete pokračovat ve vysávání. Výhody stroje TMB: moderní design kvalitní motor a materiály vysavače funkce..
Průmyslový vysavač TMB Logic 40A
Nový průmyslový vysavač TMB LOGIC 40A o výkonu sání 1300 Wattů, objemem nerezové nádrže 20 litrů. Moderní design a chytré funkce vysavače řady SMARTY LINE LOGIC s regulací sání/foukání, funkcí čištění filtru pomocí by-passu. Stlačením tlačítka QUICK CLEAN se přemostí sání a otočí se proudění vzduchu zpět skrz filtr. Tím se filtr vyfoukne a zbaví usazených nečistot. Můžete pokračovat ve vysávání. Výhody stroje TMB: moderní design kvalitní motor a materiály vysavače funkce..
Průmyslový vysavač TMB P58.3 WD
Profesionální vysavač na vysávání suchých nečistot a kapalin TMB P58.3 o objemu nerezové nádrže 77 L a příslušenstvím 40 mm vhodný pro skladové haly, různý typy průmyslových výrob a strojní průmysl. Stabilní podvozek vybavený zadními velkými koly pro snadné převážení a přejíždění nerovností. Nádoba s antikorozní ochranou osazená nejkvalitnějšími sacími turbínami AMETEK 1000hod by-pass(chlazení vlastní vrtulkou) oproti přímému, kdy turbínu chladí nasávaný vzduch, který je průchodem motoru s..
Průmyslový vysavač TMB A58.4 WD
Profesionální vysavač na vysávání suchých nečistot a kapalin TMB A58.4 o objemu nerezové nádrže 77 L a příslušenstvím 40 mm vhodný pro skladové haly, různý typy průmyslových výrob a strojní průmysl. Stabilní podvozek vybavený zadními velkými koly pro snadné převážení a přejíždění nerovností. Nádoba s antikorozní ochranou osazená nejkvalitnějšími sacími turbínami AMETEK 1000hod by-pass(chlazení vlastní vrtulkou) oproti přímému, kdy turbínu chladí nasávaný vzduch, který je průchodem motoru s..
Průmyslový vysavač TMB A58.3 WDB
Profesionální vysavač na vysávání suchých nečistot a kapalin TMB A58.3 o objemu nerezové nádrže 77 L a příslušenstvím 40 mm vhodný pro skladové haly, různý typy průmyslových výrob a strojní průmysl. Stabilní podvozek vybavený zadními velkými koly pro snadné převážení a přejíždění nerovností. Nádoba s antikorozní ochranou osazená nejkvalitnějšími sacími turbínami AMETEK 1000hod by-pass(chlazení vlastní vrtulkou) oproti přímému, kdy turbínu chladí nasávaný vzduch, který je průchodem motoru s..
Průmyslový vysavač TMB A80.4.50 WDB
Profesionální vysavač na vysávání suchých nečistot a kapalin TMB A80.4.50 o objemu nerezové nádrže 100 L a příslušenstvím 50 mm vhodný pro skladové haly, různý typy průmyslových výrob a strojní průmysl. Stabilní podvozek vybavený zadními velkými koly pro snadné převážení a přejíždění nerovností. Nádoba s antikorozní ochranou osazená nejkvalitnějšími sacími turbínami AMETEK 1000hod by-pass(chlazení vlastní vrtulkou) oproti přímému, kdy turbínu chladí nasávaný vzduch, který je průchodem moto..
Průmyslový vysavač Comac CA 1.25  - 1450 W
Industriální vysavač pro vysávání jemných nečistot s jednofázovým motorem a hvězdicovým filtrem s oklepem. Pro těžké nečistoty je vysavač opatřen vyjímatelnou nádrží pomocí páky. Nádrž je opatřena vlastními kolečky pro snadnou manipulaci. Hvězdicový filtr o velké filtrační ploše 7000 cm2. Výhody stroje Comac: Filtr odolný horkým nečistotám Antistatický filtr s oklepem Filtr pro vysávání nebezpečných látek M class Výhody Životnost Buben z ne..
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek