Kategorie

Filtr výrobků

 • Cena
  Kč -
 • Výrobci
  0
  0
 • Pracovní tlak (bar)
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Elektrické připojení (V)
  0
 • Příslušenství v ceně
  0
  0
  0
  0
Hobby
Vysokotlaký čistič Annovi Reverberi Blue Clean 117 - 110 bar
Malý kompaktní vysokotlaký čistič o pracovním výkonu 110 Barů a průtokem vody 390 l/hod. Bohaté příslušenství a systém TOTAL STOP, rychlé vypínání stroje, to je vysokotlaká myčka AR117. Přednosti stroje: axiální čerpadlo z hliníku 3 tvrzené nerezové písty čerpadla by-pass ventil pojistka proti přehřátí motoru vodní filtr s rychlospojkou na vodu total stop napájecí kabel 5 m Vybavení v ceně stroje: ergonomická pistole nástavec pistole nástavec s rotační tryskou pěnovací apliká..
Vysokotlaká myčka Black Decker PW 1400 TDK
Malá a lehká vysokotlaká myčka o výkonu 110 barů a průtoku 370 l/hod 3 axiální tvrzené písty z materiálu stainless steel automatický bezpečnostní ventil praktické držáky na stroji držák hadice integrovaný držák kabelu praktická gumová kolečka ..
Vysokotlaký čistič Annovi Reverberi Blue Clean 143 - 120 bar
Malá, kompaktní studenovodní vysokotlaká myčka AR Blue Clean 149 o výkonu 120 barů a průtokem vody 390 l/hod. Vybavená funkcí TOTAL STOP. Snadná manipulace díky podvozku na kolech. Bajonetové spojení hadice s pistolí a nástavcem pro rychlou přípravu k použití. Přednosti stroje: axiální čerpadlo hliníkové pouzdro čerpadla (žádný plast) 3 tvrzené písty čerpadla vy-pass ventil pojistka proti přehřátí motoru vodní foltr s rychlospojkou na připojení vody total stop napájecí kabel o dél..
Vysokotlaká myčka Black Decker PW 1700 SPL
Praktická vysokotlaká myčka o výkonu 130 barů a průtoku vody 400 l/hod. 3 axiální tvrzené písty z materiálu stainless steel automatický bezpečnostní ventil železné tělo čerpadla pogumované madlo stroje gumová kolečka pro pohodlnou manipulaci navíjecí buben pěnovací zařízení prostředků ..
Vysokotlaká myčka Black Decker PW 1700 SPL Plus
Praktická vysokotlaká myčka o výkonu 130 barů a průtoku vody 400 l/hod. 3 axiální tvrzené písty z materiálu stainless steel automatický bezpečnostní ventil železné tělo čerpadla pogumované madlo stroje gumová kolečka pro pohodlnou manipulaci navíjecí buben pěnovací zařízení prostředků ..
Vysokotlaký čistič Annovi Reverberi Blue Clean 391 - 135 bar
Velice oblíbený model řady AR Blue Clean s tlakem 135 barů. Dostatečně silný tlak stroje je vhodný zejména k mytí automobilů, motorek, jízdních kol. Také dlažby, fasády, bazénu apod. Přednosti stroje: axiální čerpadlo z hliníku (žádný plast) 3 tvrzené nerezové písty podvozek na kolech pro snadnou manipulaci by-pass ventil manometr tepelná pojistka motoru proti přehřátí moderní vzhled kvalitní zpracování vestavěná nádrž na chemii 1,4 l -bohaté příslušenství filtr na vodu s rychlosp..
Vysokotlaká myčka Black Decker PW 1800 WSR
inovovaná nejpraktičtější tlakovka z řady Black and Decker 3 axiální tvrzené písty z nerezové oceli automatický bezpečnostní ventil praktické úložné místo přímo ve stroji 3 polohy trysky - roztřik, rovný, rotační pěnovací nádoba na pistoli o objemu 450ml držáky pro připevnění na zeď navíjecí buben ..
Vysokotlaká myčka Black Decker PW 1800 WSR Plus
inovovaná nejpraktičtější tlakovka z řady Black and Decker 3 axiální tvrzené písty z nerezové oceli automatický bezpečnostní ventil praktické úložné místo přímo ve stroji 3 polohy trysky - roztřik, rovný, rotační pěnovací nádoba na pistoli o objemu 450ml držáky pro připevnění na zeď navíjecí buben bohaté příslušenství včetně rotační trysky a čističe dlažby ..
Vysokotlaká myčka Black Decker PW 2100 WR Plus
nejvýkonější model Black and Decker o výkonu 150 barů a průtoku 450 l za hodinu. 3 axiální tvrzené písty z materiálu stainless steel automatický bezpečnostní ventil vestavěná nádrž na detergent o objemu 1,1 l praktické držáky na příslušenství vysokotlaká hadice v řadě profi bohaté příslušenství včetně rotační trysky a čističe dlažby navíjecí buben ..
Vysokotlaký čistič Annovi Reverberi Blue Clean 491 - 145 bar
Velice výkonný oblíbený model AR Blue Clean 491 s maximálním tlakem 145 barů a navíjecím bubnem. Vysoce kvalitní materiály a příslušenství s měděným šroubením. Přednosti stroje: axiální čerpadlo z hliníku (žádný plast) 3 tvrzené nerezové písty by-pass ventil manometr tepelná pojistka motoru proti přehřátí kvalitní indukční motor podvozek na kolech pro snadnou manipulaci navíjecí buben profesionální příslušenství vestavěná nádrž na chemii o objemu 1,4 litry s regulací Vybavení v..
Vysokotlaký čistič Annovi Reverberi Blue Clean 586 - 150 bar
Velice výkonný model AR Blue Clean 586 o maximálním výkonu 150 barů určený pro firmy jako jsou autoservisy, automyčky, zahradnictví, prodejci bazénů apod. Ideální stroj například pro údržbu vozového parku malé pekárny nebo ovoce zeleniny (naši zákazníci). Silný, robustní a výkonný stroj na praktických gumových kolech a navíjecím budbnem. Ve výbavě stroje klasická tryska, rotační a profesionální ergonomická pistole. Přednosti stroje: 3 tvrzené keramikou potažené písty praktický podvoze..
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek