Kategorie
 • Cena
  Kč -
 • Výrobci
  0
 • Množství vody (l/m)
  0
  0
  0
  0
 • Pracovní tlak (bar)
  0
  0
Výkonné (350 bar a více)
Vysokotlaký čistič Pulitecno Maxi 3 XW350.15 T-TSI - 350 bar
Profesionální tlakový stroj Pulitecno Maxi 3 je určen pro profesionální použití. Spolehlivá čerpadla, vysoce kvalitní elektronika a plně italská výroba umožňují práci bez poruch a výrazně zvyšují intervaly mezi plánovanou údržbou. Zařízení možno použít v automyčkách s kapacitou až 100 vozidel denně, pro parkoviště, autodopravce, stavebnictví, komunální služby, zemědělství, opravy, profesionální úklid a čištění budov, staveb, průmyslových zařízení atd. Maxi 3 splňuje nejvyšší požadavky na..
Vysokotlaký čistič Pulitecno Maxi 4 - 350 bar
Vysokotlaký profesionální čistič Pulitecno Maxi 4 SXW350.21 T-AST-TSI studenovodní, vyrobený na stabilním ocelovém podvozku s koly a ocelovým rámem s krytem z nerezové oceli. Tento model velmi kvalitního a spolehlivého vysokotlakého čističe je vhodný pro všestranné použití v průmyslovém prostředí, ve stavebnictví, zemědělství, atp. Systém ochrany stroje TSI a AST. Vysokotlaký čistič lze dále vybavit např. turbokladivem (rotační tryska), pěnovačem, kanalizační hadicí, atd. Kvalitní rám z l..
Vysokotlaký čistič Pulitecno Maxi 4 - 500 bar
Vysokotlaký profesionální čistič Pulitecno Maxi 4 SHP500.15 T-AST-TSI studenovodní, vyrobený na stabilním ocelovém podvozku s koly a ocelovým rámem s krytem z nerezové oceli. Tento model velmi kvalitního a spolehlivého vysokotlakého čističe je vhodný pro všestranné použití v průmyslovém prostředí, ve stavebnictví, zemědělství, atp. Systém ochrany stroje TSI a AST. Vysokotlaký čistič lze dále vybavit např. turbokladivem (rotační tryska), pěnovačem, kanalizační hadicí, atd. Kvalitní rám z l..
Vysokotlaký čistič Pulitecno Maxi 5 SHP500.22 T-AST - 500 bar
Vysokotlaký profesionální čistič Pulitecno Maxi 5 SHP500.22 T-AST studenovodní, vyrobený na stabilním ocelovém podvozku s koly a ocelovým rámem s krytem z nerezové oceli. Tento model velmi kvalitního a spolehlivého vysokotlakého čističe je vhodný pro všestranné použití v průmyslovém prostředí, ve stavebnictví, zemědělství, atp. Systém ochrany stroje TSI a AST. Vysokotlaký čistič lze dále vybavit např. turbokladivem (rotační tryska), pěnovačem, kanalizační hadicí, atd. Kvalitní rám z lako..
Vysokotlaký čistič Pulitecno Maxi 5 SHP500.22 T-AST TSI - 500 bar
Vysokotlaký profesionální čistič Pulitecno Maxi 5 SHP500.22 T-AST TSI studenovodní, vyrobený na stabilním ocelovém podvozku s koly a ocelovým rámem s krytem z nerezové oceli. Tento model velmi kvalitního a spolehlivého vysokotlakého čističe je vhodný pro všestranné použití v průmyslovém prostředí, ve stavebnictví, zemědělství, atp. Systém ochrany stroje TSI a AST. Vysokotlaký čistič lze dále vybavit např. turbokladivem (rotační tryska), pěnovačem, kanalizační hadicí, atd. Kvalitní rám z ..
Vysokotlaký čistič Pulitecno Magnum SHP500.10. T TSI - 500 bar
Teplovodní čistič Magnum je vyrobena z vysoce odolného kovového těla je opatřen šasí z ABS plastu. Velké výkoné triplexní čerpadlo s keramickými písty a mosazným čerpadlem. Regulátor tlaku s vestavěným přisáváním mycího prostředku. Příslušenství v ceně: vysokotlaká pistole zahnutý prodlužovací nástavec 10 m vysokotlaká hadice Výhody Kvalitní hlava Mosazná hlava osazená kermickými písty a regulační blok s vestavěným přisáváním chemie. ..
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek