Kategorie
-10%
Zametací stroj Kränzle 2+2
13 648Kč 12 283Kč
Ruční zametací stroj se dvěmi postranními kartáči a dvěmi zametacími válci. Vybaven nádobou na nečistoty 40 l. Údaje o vybavení: ruční zametací stroj s dvojválcovým přehazovacím systémem pracovní šíře 800 mm záchytný koš a schránka z nárazuvzdorného ABS plastu extra velká kola opláštěná přírodní gumou pro optimální přenos síly záchytná nádoba o objemu 40 litrů nylonové pracovní a podávací kartáče vysoce odolné proti oděru regulovatelná výška podávacích kartáčů ..
-10%
Zametací stroj Kränzle 1+1
18 663Kč 16 797Kč
Ruční zametací stroj se dvěmi postranními kartáči a dvěmi zametacími válci. Vybaven nádobou na nečistoty 40 l. Údaje o vybavení: ruční zametací stroj s jednokartáčovým přehazovacím systémem pracovní šíře 670 mm záchytný koš a schránka z nárazuvzdorného ABS plastu velká kola opláštěná přírodní gumou pro optimální přenos síly záchytná nádoba o objemu 40 litrů nylonové pracovní a podávací kartáče vysoce odolné proti oděru regulovatelná výška podávacích kartáčů ce..
Zametací stroj Stolzenberg Tandem KSV 900 komplet
Profesionální, elektrickým motorem poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru. Pro plochy do 2.500 m2 s praktickým výkonem 2.340 m2/h. Včetně kartáčů, filtru! Tandem stroje jsou ideální pro použití v malých a středních prostorách, vnitřních nebo vnějších. Zametací stroje pro chodící obsluhu jsou robustní, manévrovatelné, vysoce účinné, spolehlivé a bezprašné za jakýchkoli podmínek. Vel..
Zametací stroj Stolzenberg Tandem KSE 900 komplet
Profesionální, elektrickým motorem poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru. Pro plochy do 2.500 m2 s praktickým výkonem 2.340 m2/h. Včetně kartáčů, filtru, baterií a nabíječe baterií ! Tandem stroje jsou ideální pro použití v malých a středních prostorách, vnitřních nebo vnějších. Zametací stroje pro chodící obsluhu jsou robustní, manévrovatelné, vysoce účinné, spolehlivé a bezprašn..
Zametací stroj Stolzenberg KSE 910 komplet
Profesionální bateriemi poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním, s pohonem kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru. Pro plochy do 3.000 m2 s praktickým výkonem 2.340 m2/h. Včetně kartáčů, filtru, baterií a nabíječe baterií ! Včetně kartáčů, filtru, baterií a nabíječe baterií ! Tichý, profesionální, bateriemi poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním nečistot, s pohonem kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru..
Zametací stroj Stolzenberg KSV 910 komplet
Profesionální zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním, s pohonem kol, poháněný benzínovým motorem Honda, s objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru. Pro plochy do 3.000 m2 s praktickým výkonem 2.340 m2/h. Včetně dvou postranních kartáčů, válcového hlavního kartáče a filtru ! Tichý profesionální zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním nečistot, s pohonem kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru a praktickým pracovním výkonem až 2.3..
Zametací stroj Stolzenberg KSV 1000 komplet
Profesionální, benzínovým motorem Honda poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním, s pohonem kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru. Pro plochy do 5.000 m2 s praktickým výkonem 2.600 m2/h. Včetně dvou postranních kartáčů, válcového hlavního kartáče a filtru ! Profesionální zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním nečistot, s diferenciálním pohonem zadních kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru a výkonem až 2.600 m2/..
Zametací stroj Stolzenberg KSE 1000 komplet
Profesionální bateriemi poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním, s pohonem kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru. Pro plochy do 5.000 m2 s praktickým výkonem 2.600 m2/h. Včetně kartáčů, filtru, baterií a nabíječe baterií ! Včetně dvou postranních kartáčů, válcového hlavního kartáče a filtru ! Tichý, profesionální, bateriemi poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním nečistot, s pohonem kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrof..
Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTE 1000 komplet
Profesionální bateriemi poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a elektrickým oklepem filtru. Stroj má o 50% vyšší plošný čisticí výkon, než mají ručně vedené stroje při stejné pracovní šířce a to při mimořádně výhodné ceně. Pro plochy do 8.000 m2 s praktickým výkonem 4.200 m2/h. Včetně všech kartáčů, filtru, baterií a nabíječe baterií ! Výkonný profesionální bateriemi poháněný zametací stroj pro chodí..
Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTV 1100 komplet
Profesionální, benzínovým motorem HONDA poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a elektrickým oklepem filtru. Pro plochy do 12.000 m2 s praktickým výkonem 4.620 m2/h. V ceně tohoto kompletu jsou kartáče a filtry! Volitelně také k dostání s hydraulickým vysokozdvižným vyprazdňováním sběrné nádoby do výšky 1,35m. Velmi mobilní: rádius otočení - méně než metr Profesionální zametací stroje pro sedící obsluhu..
Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTE 1100 komplet
Profesionální bateriemi poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a elektrickým oklepem filtru. Pro plochy do 12.000 m2 s praktickým výkonem 4.620 m2/h. V ceně tohoto kompletu jsou veškeré kartáče, filtry, 4 ks kys.baterie 6V/180Ah a nabíječ 24V/50A ! Volitelně také k dostání s hydraulickým vysokozdvižným vyprazdňováním sběrné nádoby do výšky 1,35m. Profesionální zametací stroje pro sedící obsluhu TwinTop..
Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTP 1300 komplet
Vysoce výkonný, profesionální, benzínovým motorem Honda poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s odsáváním nečistot, plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty a mikrofiltrem. Pro plochy až 50.000m2 s praktickým výkonem 9.100 m2/h. Tato kompletní nabídka je včetně kartáčů, filtrů a s hydraulickým vysokozdvižným vyprazdňováním sběrné nádoby do výšky 1,5 m ! Pro čištění skladovacích hal, parkovišť, podzemních garáží, veletržních paláců, průmyslových podniků, stad..
Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTD 1300 komplet
Vysoce výkonný, profesionální, dieselovým motorem Lombardini poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s odsáváním nečistot, plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty a mikrofiltrem. Pro plochy až 50.000m2 s praktickým výkonem 9.100 m2/h. Tato kompletní nabídka je včetně kartáčů, filtrů a s hydraulickým vysokozdvižným vyprazdňováním sběrné nádoby do výšky 1,5 m ! Pro čištění skladovacích hal, parkovišť, podzemních garáží, veletržních paláců, průmyslových podniků..
Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTE 1300 komplet
Vysoce výkonný, profesionální, bateriemi poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s odsáváním nečistot, plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty a mikrofiltrem. Pro plochy až 50.000m2 s praktickým výkonem 9.100 m2/h. Tato kompletní nabídka je včetně kartáčů, filtrů, kys. baterií 360 Ah a nabíječe baterií 24V/60A a s hydraulickým vysokozdvižným vyprazdňováním sběrné nádoby do výšky 1,5 m ! Pro čištění skladovacích hal, parkovišť, podzemních garáží, veletržních ..
Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek