Kategorie
Sedící obsluha
Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTE 1000 komplet
Profesionální bateriemi poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a elektrickým oklepem filtru. Stroj má o 50% vyšší plošný čisticí výkon, než mají ručně vedené stroje při stejné pracovní šířce a to při mimořádně výhodné ceně. Pro plochy do 8.000 m2 s praktickým výkonem 4.200 m2/h. Včetně všech kartáčů, filtru, baterií a nabíječe baterií ! Výkonný profesionální bateriemi poháněný zametací stroj pro chodí..
Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTV 1100 komplet
Profesionální, benzínovým motorem HONDA poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a elektrickým oklepem filtru. Pro plochy do 12.000 m2 s praktickým výkonem 4.620 m2/h. V ceně tohoto kompletu jsou kartáče a filtry! Volitelně také k dostání s hydraulickým vysokozdvižným vyprazdňováním sběrné nádoby do výšky 1,35m. Velmi mobilní: rádius otočení - méně než metr Profesionální zametací stroje pro sedící obsluhu..
Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTE 1100 komplet
Profesionální bateriemi poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a elektrickým oklepem filtru. Pro plochy do 12.000 m2 s praktickým výkonem 4.620 m2/h. V ceně tohoto kompletu jsou veškeré kartáče, filtry, 4 ks kys.baterie 6V/180Ah a nabíječ 24V/50A ! Volitelně také k dostání s hydraulickým vysokozdvižným vyprazdňováním sběrné nádoby do výšky 1,35m. Profesionální zametací stroje pro sedící obsluhu TwinTop..
Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTP 1300 komplet
Vysoce výkonný, profesionální, benzínovým motorem Honda poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s odsáváním nečistot, plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty a mikrofiltrem. Pro plochy až 50.000m2 s praktickým výkonem 9.100 m2/h. Tato kompletní nabídka je včetně kartáčů, filtrů a s hydraulickým vysokozdvižným vyprazdňováním sběrné nádoby do výšky 1,5 m ! Pro čištění skladovacích hal, parkovišť, podzemních garáží, veletržních paláců, průmyslových podniků, stad..
Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTD 1300 komplet
Vysoce výkonný, profesionální, dieselovým motorem Lombardini poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s odsáváním nečistot, plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty a mikrofiltrem. Pro plochy až 50.000m2 s praktickým výkonem 9.100 m2/h. Tato kompletní nabídka je včetně kartáčů, filtrů a s hydraulickým vysokozdvižným vyprazdňováním sběrné nádoby do výšky 1,5 m ! Pro čištění skladovacích hal, parkovišť, podzemních garáží, veletržních paláců, průmyslových podniků..
Zametací stroj Stolzenberg TwinTop TTE 1300 komplet
Vysoce výkonný, profesionální, bateriemi poháněný zametací stroj pro sedící obsluhu s odsáváním nečistot, plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty a mikrofiltrem. Pro plochy až 50.000m2 s praktickým výkonem 9.100 m2/h. Tato kompletní nabídka je včetně kartáčů, filtrů, kys. baterií 360 Ah a nabíječe baterií 24V/60A a s hydraulickým vysokozdvižným vyprazdňováním sběrné nádoby do výšky 1,5 m ! Pro čištění skladovacích hal, parkovišť, podzemních garáží, veletržních ..
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek