Kategorie
Chodící obsluha
-10%
Zametací stroj Kränzle 2+2
13 648Kč 12 283Kč
Ruční zametací stroj se dvěmi postranními kartáči a dvěmi zametacími válci. Vybaven nádobou na nečistoty 40 l. Údaje o vybavení: ruční zametací stroj s dvojválcovým přehazovacím systémem pracovní šíře 800 mm záchytný koš a schránka z nárazuvzdorného ABS plastu extra velká kola opláštěná přírodní gumou pro optimální přenos síly záchytná nádoba o objemu 40 litrů nylonové pracovní a podávací kartáče vysoce odolné proti oděru regulovatelná výška podávacích kartáčů ..
-10%
Zametací stroj Kränzle 1+1
18 663Kč 16 797Kč
Ruční zametací stroj se dvěmi postranními kartáči a dvěmi zametacími válci. Vybaven nádobou na nečistoty 40 l. Údaje o vybavení: ruční zametací stroj s jednokartáčovým přehazovacím systémem pracovní šíře 670 mm záchytný koš a schránka z nárazuvzdorného ABS plastu velká kola opláštěná přírodní gumou pro optimální přenos síly záchytná nádoba o objemu 40 litrů nylonové pracovní a podávací kartáče vysoce odolné proti oděru regulovatelná výška podávacích kartáčů ce..
Zametací stroj Stolzenberg Tandem KSV 900 komplet
Profesionální, elektrickým motorem poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru. Pro plochy do 2.500 m2 s praktickým výkonem 2.340 m2/h. Včetně kartáčů, filtru! Tandem stroje jsou ideální pro použití v malých a středních prostorách, vnitřních nebo vnějších. Zametací stroje pro chodící obsluhu jsou robustní, manévrovatelné, vysoce účinné, spolehlivé a bezprašné za jakýchkoli podmínek. Vel..
Zametací stroj Stolzenberg Tandem KSE 900 komplet
Profesionální, elektrickým motorem poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s plynulou regulací pojezdové rychlosti, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru. Pro plochy do 2.500 m2 s praktickým výkonem 2.340 m2/h. Včetně kartáčů, filtru, baterií a nabíječe baterií ! Tandem stroje jsou ideální pro použití v malých a středních prostorách, vnitřních nebo vnějších. Zametací stroje pro chodící obsluhu jsou robustní, manévrovatelné, vysoce účinné, spolehlivé a bezprašn..
Zametací stroj Stolzenberg KSE 910 komplet
Profesionální bateriemi poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním, s pohonem kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru. Pro plochy do 3.000 m2 s praktickým výkonem 2.340 m2/h. Včetně kartáčů, filtru, baterií a nabíječe baterií ! Včetně kartáčů, filtru, baterií a nabíječe baterií ! Tichý, profesionální, bateriemi poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním nečistot, s pohonem kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru..
Zametací stroj Stolzenberg KSV 910 komplet
Profesionální zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním, s pohonem kol, poháněný benzínovým motorem Honda, s objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru. Pro plochy do 3.000 m2 s praktickým výkonem 2.340 m2/h. Včetně dvou postranních kartáčů, válcového hlavního kartáče a filtru ! Tichý profesionální zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním nečistot, s pohonem kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru a praktickým pracovním výkonem až 2.3..
Zametací stroj Stolzenberg KSV 1000 komplet
Profesionální, benzínovým motorem Honda poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním, s pohonem kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru. Pro plochy do 5.000 m2 s praktickým výkonem 2.600 m2/h. Včetně dvou postranních kartáčů, válcového hlavního kartáče a filtru ! Profesionální zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním nečistot, s diferenciálním pohonem zadních kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru a výkonem až 2.600 m2/..
Zametací stroj Stolzenberg KSE 1000 komplet
Profesionální bateriemi poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním, s pohonem kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrofiltrem a oklepem filtru. Pro plochy do 5.000 m2 s praktickým výkonem 2.600 m2/h. Včetně kartáčů, filtru, baterií a nabíječe baterií ! Včetně dvou postranních kartáčů, válcového hlavního kartáče a filtru ! Tichý, profesionální, bateriemi poháněný zametací stroj pro chodící obsluhu s odsáváním nečistot, s pohonem kol, objemnou nádobou na nečistoty, mikrof..
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)
Souhlasím s odběrem novinek